Witam!
Jestem nowym użytkownikem D80 i chciałem zapytać się Szanownych starszych w temacie Kolegów.
Zauważyłem 3 plamy podczas robienia zdjęć z jednolitym tłem.
I nie wiem co to. Aparat ma 5 dni i po przeczytaniu Waszych postów tutaj zastanawiam się nad czyszczeniem matrycy, ale pewien nie jestem czy to nie coś innego.
Proszę o radę.
Pozdrawiam
Jędrzej
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami