Close

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robcio.m Zobacz posta
    Moim zdaniem cena i tak może być obecnie czynnikiem różnica pomiędzy 6500, a 9300 dla amatora i tak jest dość znacząca.
    Polecam obserwować media expert, udało mi się go tam tego Nikkora wyrwać za 6,8tys.
    Ostatnio edytowane przez slawomir ; 11-11-2023 o 13:03 Powód: Doprecyzowanie

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slawomir Zobacz posta
    Polecam obserwować media expert, udało mi się go tam tego Nikkora wyrwać za 6,8tys.
    Którego Nikkora? Z 180-600 ?!
    Leica MP, 28/2, 35/2, 50/1.4, 75/2.8

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Którego Nikkora? Z 180-600 ?!
    Dokładnie tak, pojawił się jakoś z tydzien temu za 6799, kolejna przewidywana dostawa jest na 13.11. Warto ustawić sobie mailing o dostępności towaru, bo dostawa rozeszła się w kilka minut. Istnieje ryzyko, że będzie już po normalnej cenie

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slawomir Zobacz posta
    Dokładnie tak, pojawił się jakoś z tydzien temu za 6799...
    Dostałeś ten obiektyw fizycznie do ręki? Pytam, bo też kupiłem ten obiektyw w podanej przez Ciebie cenie po czym anulowano moje zamówienie podając "błąd cenowy" jako powód.

    _______
    https://www.listkiewicz.eu

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Dostałeś ten obiektyw fizycznie do ręki? Pytam, bo też kupiłem ten obiektyw w podanej przez Ciebie cenie po czym anulowano moje zamówienie podając "błąd cenowy" jako powód.

    _______
    https://www.listkiewicz.eu
    Udało mi się, mam go więc jeżeli dziś się pojawi w tej cenie to próbuj jeszcze raz.

  6. #36

  7. #37

    Domyślnie

    Promka jakaś odgórna, na innych sklepach też jest.
    Co nie zmienia faktu, że droższy niż wersja na Sony jest.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #38

    Domyślnie

    A cena wersji na Sony jeszcze bardziej spadła:
    www.amazon.pl/dp/B0933FL58T

  9. #39

    Domyślnie

    Ja się pojawiłem na tym forum na długo przed nadejściem AI a już na pewno przed Olką 1234, ale mimo to, ponieważ posiadam już od jakiegoś czasu (choć z innym mocowaniem) mogę potwierdzić, że to porządny obiektyw. Optycznie oraz pod względem AFu. I mogę też za Olką AI potwierdzić, że za prawie 7 tysi to bym tego nie brał i dopłacił to Nikkora. Bo choć go nigdy na oczy nie widziałem to kobieca intuicja mi podpowiada, że N będzie bardziej niezawodny. Sam tampona kupiłem z około 4 tysie i uważam, że jak u was cena dojdzie do tego poziomu to można brać w ciemno.

  10. #40

    Domyślnie

    No dobra, mój ci On. Jak się pogoda poprawi to postaram się wrzucić jakieś zdjęcia z mojego Z50.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	269,0 KB
ID:	78279

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	284,3 KB
ID:	78280
    Z50 + Z DX 18-140 + Z DX 50-250 + V13 + T150-500 | D80 + N70-300 VR AF-S + T90

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z9 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 490
    Ostatni post / autor: 21-06-2026, 22:04
  2. Nikon Z fc oficjalnie
    By cz4rnuch in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 348
    Ostatni post / autor: 02-06-2026, 07:54
  3. Nikon Z30 oficjalnie
    By tomeekm in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 09-12-2025, 18:28
  4. Nikon Z6 i Z7 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 4926
    Ostatni post / autor: 17-07-2024, 12:25
  5. TAMRON 15-30 f/2.8 VC USD Di - oficjalnie
    By Cichy in forum Obiektywy 6-24 mm
    Odpowiedzi: 320
    Ostatni post / autor: 28-11-2018, 01:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •