Szukaj
Dostałeś ten obiektyw fizycznie do ręki? Pytam, bo też kupiłem ten obiektyw w podanej przez Ciebie cenie po czym anulowano moje zamówienie podając "błąd cenowy" jako powód.
_______
https://www.listkiewicz.eu
Fotoplus obniżył cenę o 100 euro
https://fotoplus.pl/obiektyw-tamron-...-lat-gwarancji
Promka jakaś odgórna, na innych sklepach też jest.
Co nie zmienia faktu, że droższy niż wersja na Sony jest.
A cena wersji na Sony jeszcze bardziej spadła:
www.amazon.pl/dp/B0933FL58T
Ja się pojawiłem na tym forum na długo przed nadejściem AI a już na pewno przed Olką 1234, ale mimo to, ponieważ posiadam już od jakiegoś czasu (choć z innym mocowaniem) mogę potwierdzić, że to porządny obiektyw. Optycznie oraz pod względem AFu. I mogę też za Olką AI potwierdzić, że za prawie 7 tysi to bym tego nie brał i dopłacił to Nikkora. Bo choć go nigdy na oczy nie widziałem to kobieca intuicja mi podpowiada, że N będzie bardziej niezawodny. Sam tampona kupiłem z około 4 tysie i uważam, że jak u was cena dojdzie do tego poziomu to można brać w ciemno.
Skontaktuj się z nami