I nie mogę znaleźć.![]()
Najchętniej pełnowymiarowe pliki.
Szukaj
I nie mogę znaleźć.![]()
Najchętniej pełnowymiarowe pliki.
Chetnie bym Ci udostepnil ale nie mam tego szkla. Pomysl o Sigmie 55-200. Nie pisze dlatego ze mam ja w sprzedazy, ale dlatego ze to calkiem poczciwe szklo. Postaram sie o 70-300 i zamieszcze kilka sampli na forum. Porownasz sobie.
Widzialem kiedys jakies na www.dpreview.com ....musialbys poszukac w archiwum forum
Mi też, mi też ....
Dzięki
Również dzięki![]()
Nie widzę żadnej róznicy, a skoro nie widać różnicy...
A poważnie: Potwierdza się opinia o dobrym trzymaniu ostrości w całym obszarze kadru. Sama ostrość jest jak dla mnie w zupełności wystarczająca.
W tym przedziale cenowym nie kupię chyba nic lepszego albo niezauważalnie lepsze.
Chyba, że ktoś mnie przekona...![]()
Pzdr.
Skontaktuj się z nami