Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie Cały czas szukam sampli z obiektywu 70-300 4-5,6 G

    I nie mogę znaleźć.
    Najchętniej pełnowymiarowe pliki.

  2. #2

    Domyślnie

    Chetnie bym Ci udostepnil ale nie mam tego szkla. Pomysl o Sigmie 55-200. Nie pisze dlatego ze mam ja w sprzedazy, ale dlatego ze to calkiem poczciwe szklo. Postaram sie o 70-300 i zamieszcze kilka sampli na forum. Porownasz sobie.

  3. #3
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Widzialem kiedys jakies na www.dpreview.com ....musialbys poszukac w archiwum forum

  4. #4

    Domyślnie

    Mam to szkielko. Nie jest moze rewelacyjne ale calkiem przyzwoite. A juz na pewno wypada bardzo dobrze jesli odniesie sie jakosc do ceny. Postaram sie znalesc jakies skany zdjec robionych nim. Jak mi sie uda to moge Ci wyslac na maila.
    Pozdrawiam Karol

  5. #5

    Domyślnie

    Z góry dzięki

  6. #6

    Domyślnie

    Mozesz wyslac mi Twoj adres email? Bo znalazlem troche tych zdjec to moge wyslac.
    Pozdrawiam Karol

  7. #7

    Domyślnie

    Mi też, mi też ....

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki

  10. #10

    Domyślnie jak wyżej

    Również dzięki
    Nie widzę żadnej róznicy, a skoro nie widać różnicy...

    A poważnie: Potwierdza się opinia o dobrym trzymaniu ostrości w całym obszarze kadru. Sama ostrość jest jak dla mnie w zupełności wystarczająca.
    W tym przedziale cenowym nie kupię chyba nic lepszego albo niezauważalnie lepsze.
    Chyba, że ktoś mnie przekona...

    Pzdr.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •