ja fuji miałem jak było x-pro1 - początek - kłopoty z AF i wszystko inne ... ale fajny był ... potem pojechałem na spotkanie z Tomaszewskim i Sony i wkur..w mnie złapał jak wszystko w sony lepiej działało.. (nie mówię o zdjęciach)
fuji jednak przebija wizjerem .. wizjer jest boski
czy ktoś używał ?? http://allegro.pl/sony-ilce-7sm2-7rm...497231938.html
Szukaj





Skontaktuj się z nami