Close

Strona 713 z 1914 PierwszyPierwszy ... 21361366370371171271371471572376381312131713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 121 do 7 130 z 19131
  1. #7121
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    ja fuji miałem jak było x-pro1 - początek - kłopoty z AF i wszystko inne ... ale fajny był ... potem pojechałem na spotkanie z Tomaszewskim i Sony i wkur..w mnie złapał jak wszystko w sony lepiej działało.. (nie mówię o zdjęciach)

    fuji jednak przebija wizjerem .. wizjer jest boski


    czy ktoś używał ?? http://allegro.pl/sony-ilce-7sm2-7rm...497231938.html
    Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 22-11-2016 o 13:47

  2. #7122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    fuji jednak przebija wizjerem .. wizjer jest boski
    Wizjer w moim A7II doprowadza mnie do białej gorączki: w ostrym słońcu po oderwaniu od oka nie przełącza na ekran. Możliwości podpięcia przełączania pod jeden z wielu przycisków funkcyjnych brak. Ustawienie finder/monitor mogę sobie zmienić w jednym z pierdyliarda podpunktów menu rozbudowanego do granic absurdu. Próbowałem z częściowym zaklejaniem czujnika taśmą - jak sugerują internety. Jednak to rozwiązanie kulawe i zawodne. Coś mam zepsute? Wizjer/ekran przełączają się Wam normalnie?
    N -> L -> S

  3. #7123
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    mam tak samo niestety - i chyba dzieki temu bateria leci jak oszalała

  4. #7124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbic Zobacz posta
    Jest przewaga ale jakby wszyscy o tym zapomnieli, zazwyczaj aparaty z fragmentem matrycy (cropy) są tańsze, nie zawsze ale często tak właśnie jest.
    Po prostu APS-C jest najbardziej popularnym formatem matrycy i masz pod ten format najwiecej puszek i szkiel.
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  5. #7125

    Domyślnie

    O to fuji jednak ma jedną rzecz lepszą, guziczek do przełączania wizjer/ekran oraz czy ma być auto czy nie
    WojtehP - czy A7 tylko ładuje się przez USB a nie działa z powerbanka ?
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  6. #7126

    Domyślnie

    U mnie przełącza się normalnie, a nawet za szybko.
    Jak kadruje na telewizorze i zbliżę aparat do siebie od razu przełącza się na wizjer.
    Ten czujni jest żle skalibrowany, za szybko przełącza, zbyt czuły.
    Brak dedykowanego przełącznika wizjer- monitor to lipa.
    Nie da się tego zrobić zmianą oprogramowania?
    Żeby była możliwość przypisania.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 22-11-2016 o 15:01
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #7127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    czy A7 tylko ładuje się przez USB a nie działa z powerbanka ?
    Pytanie nie do mnie ale odpowiem, niestety tak, dotyczy to A7/R/S. Podobno A7sII potrafi działać na zsilaniu podawanym do gniazda USB.
    Szczególnie mnie to boli gdy (niezbyt często) pomagam komuś przy kręceniu filmów, A7S potwornie żre baterie w trybie filmowania, w zimie bywa ze 40% i aparat zdycha.
    Ostatnio edytowane przez qbic ; 22-11-2016 o 16:22

  8. #7128

    Domyślnie

    Dziekuję qbic za odpowiedź. Z tego wniosek że podstawowy zakup to 5 zapasowych baterii minimum tylko jak je ładować ? Są jakieś dostępne ładowarki ?
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  9. #7129

    Domyślnie

    Taka ciekawostka:
    Ranking sprzedaży bezlusterkowców na Amazon.
    https://www.amazon.com/Best-Sellers-...54f9bc84ab50#1
    W pierwszej dwudziestce 15 aparatów sony, w tym topowe modele.
    Pierwsza 7 sony.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 22-11-2016 o 18:24
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #7130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Po prostu APS-C jest najbardziej popularnym formatem matrycy i masz pod ten format najwiecej puszek i szkiel.
    mz pełna klatka oferuje pełniejszy i większy wybór szkieł niż crop to że szkło daje się użyć na połowie klatki oznacza tylko że nosisz większego klamota niż w rzeczywistości potrzebujesz.
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

Strona 713 z 1914 PierwszyPierwszy ... 21361366370371171271371471572376381312131713 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •