Deska jest ostra. W dodatku po lewej stronie. Albo AF spudłował i poszedł na kontrastową deskę (być może strzelałeś w kurtkę), albo masz włączony automatyczny wybór pola i AF sam sobie wybiera, albo szkło do kalibracji. Proponuję popstrykać kilka fotek stosując centralne pole AF.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami