Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52
  1. #1

    Domyślnie Przesiadka z D60 na D90. Jest sens?

    Jak w temacie...
    Obecnie używam D60.
    Czas przerzucić się na coś "lepszego"...

    Myślałem nad D7000, ale to za jakiś czas..

    Teraz mam okazje kupić używkę D90, gwarancja dopiero kilka dni temu się skończyła, przebieg 13 tyś.
    Stan prawie idealny. Mogę go mieć za ok 1100 zł.

    Czy jest sens takiej zmiany?
    Cena dobra?
    Czy lepiej poczekać, dorzucić i kupić D7000?
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  2. #2

    Domyślnie

    A czego oczekujesz po zmianie?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    Mniej szumów, większe ISO,
    szybszy i celniejszy AF.
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  4. #4

    Domyślnie

    Wg mnie bez sensu czekać, ja bym kupił te d90 tym bardziej, że cena jest dobra. Pofocisz nim i sprzedaż bez straty finansowej.
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

  5. #5

    Domyślnie

    Zyskasz przede wszystkim na ergonomii. Musisz jednak sprawdzić, jak zachowuje się D90 które chcesz kupić z Twoją 35, bywa, że wywija problemy. Jeśli chodzi u szumy, to zmiana będzie na tyle zauważalna, że warto ją brać pod uwagę.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #6

    Domyślnie

    Moim zdaniem jest sens. Przez dłuższy czas robiłem zdjęcia służbowym D60 i równocześnie swoim własnym D90. Ergonomia, szkła manualne, lepsze ISO. D90 wygodniej też trzyma się w ręce, chociaż akurat to już absolutnie subiektywne.
    Kocham ludzi bez względu na kolor skóry i kraj pochodzenia.
    Dziękuję temu, kto mi da kawałek chleba.
    Nie jestem zdolny do nienawiści, umiem przebaczać i jestem tylko psem

  7. #7

    Domyślnie

    Do tego można jeszcze doliczyć śrubokręt w body, większy, lepszy wyświetlacz itp. D90 w tej cenie to rozsądna opcja
    FM2n/N35E/N50E/N100E/N135E/N75-150E/SB-18/D7100/D40/N18-105/N50/T70-300/Metz52AF-1

  8. #8

    Domyślnie

    szkła manualne
    Przecież D60 współpracuje tak samo dobrze ze szkłami manualnymi jak D90 - czyli nie ma pomiaru światła ani AF, więc jaką zaletę posiada D90 przy szkłach manualnych?
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  9. #9

    Domyślnie

    Większy wizjer autorowi pewnie chodziło o szkła bez af-s
    FM2n/N35E/N50E/N100E/N135E/N75-150E/SB-18/D7100/D40/N18-105/N50/T70-300/Metz52AF-1

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Prezo Zobacz posta
    Mniej szumów, większe ISO,
    szybszy i celniejszy AF.
    d90 spełni powyższe wymagania.
    patrząc w twoją stopkę - proponuję też sprzedać też 18-55 i 18-105 które się dublują i upolować sigmę 17-50 f2.8.
    grim&evil
    treli-freli, mam mnóstwo megapikseli

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •