Jak w temacie...
Obecnie używam D60.
Czas przerzucić się na coś "lepszego"...
Myślałem nad D7000, ale to za jakiś czas..
Teraz mam okazje kupić używkę D90, gwarancja dopiero kilka dni temu się skończyła, przebieg 13 tyś.
Stan prawie idealny. Mogę go mieć za ok 1100 zł.
Czy jest sens takiej zmiany?
Cena dobra?
Czy lepiej poczekać, dorzucić i kupić D7000?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami