Close

Strona 6 z 254 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 2532
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Papa D400:

    1.3x Crop Mode - Sports photographers take note: Building upon the telephoto benefits of the DX-format, the D7100 has the unique ability to shoot in a 1.3x DX crop mode for both stills and HD video. While in this innovative mode, shooters will gain an extra telephoto boost (2X), and a boost in burst speed to seven fps, with 15.4- megapixel resolution. Additionally, while in this mode, the 51-point AF array covers more of the frame, allowing improved subject acquisition and tracking performance through the viewfinder.

    Jesli nie spieprza tej puszki tak jak D7k, to jest moja.
    Ciekawe jak to będzie z 70-200 i tym podobnymi szkłami. Zamiast zakładać szkło o większej ogniskowej, będziemy przełączać w tryb DX? Może nie być to zły pomysł. No i te 7fps wtedy. Czemu nie.
    D7100+11-16 2.8; 35 1.8; 17-55 2.8; 70-200 2.8 VC

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Jesli nie spieprza tej puszki tak jak D7k, to jest moja.
    Będziesz musiał kupić od razu kilka. Jak Ci się bufor jednego zatka po sekundzie, odpalasz drugi, potem następny itd

  3. #53

    Domyślnie

    Będą dorabiać bufor, jak w D3
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Będziesz musiał kupić od razu kilka. Jak Ci się bufor jednego zatka po sekundzie, odpalasz drugi, potem następny itd
    Może specjalnie D7100 będzie lekko okrojony, żeby jednak zostawić furtkę dla D400.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Z tym buforem to faktycznie troszkę słabo
    Co, 7 klatek w buforze? No nie

    A moze jednak bedzie D400? Tutaj plotki o Canonie 7D MKII:


    • 24.1mp APS-C Sensor
    • Dual DIGIC V
    • 10fps
    • Dual Memory Card Slots (Unknown configuration)
    • 61 AF Points (I wonder if we’ll get red focus points in AIS?)
    • 3.2″ LCD
    • Build quality like 5D3
    • GPS & Wifi
    • $2199 ($500 more than the 7D at launch, I’d like to see such a camera come in under $2000)
    • ISO Performance to get close to the 5D3
    • “Lots of video features”

  6. #56

    Domyślnie

    Brak lub osłabienie filtra dolnoprzepustowego równa się szczegół. Duużo szczegółu . A póki co konkurencja śpi. Zaczynam być fanem Nikona. A to już chyba choroba...

  7. #57

    Domyślnie

    Dzień obfitujący w premiery najpierw PS4, teraz następca D7000 i chyba niestety D300/D300s
    Wg. informacji body ma się pojawić w sklepach pod koniec marca. Cena w Amazon $1,196.95

  8. #58

    Domyślnie

    Poza małym buforem, puszka doskonała na papierze. Przeczekam okres testowy i pomyślę. W stosunku do tego co mam, to głównie lepszy AF i drobne usprawnienia (blokada pokrętła trybów czy auto ISO zależne od ogniskowej).
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Poza małym buforem, puszka doskonała na papierze. Przeczekam okres testowy i pomyślę. W stosunku do tego co mam, to głównie lepszy AF i drobne usprawnienia (blokada pokrętła trybów czy auto ISO zależne od ogniskowej).
    Mam dokładnie takie samo zdanie, popieram w 100%

    Zaraz pojawi się wątek - D7100 czy D600
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  10. #60

    Domyślnie

    Popieram. Nie musze juz czekac na nastepce D300(s)

Strona 6 z 254 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •