Witam,
Posiadam pentaxa kx, ale chciałbym przesiąść się na Nikona ewentualnie C lub SNie interesuje mnie d90, ponieważ chciałbym lustro, które robi ładne zdjęcia z małymi szumami ma w sobie dużo bajerków, przydatnych opcji itp itd, oraz kręci filmy niekoniecznie hd ważne, aby można było filmować te 30 min i nie było jakiś opóźnień w obrazie. Zastanawiam się nad ww modelami szkieł jakich będę głównie używam to 18-105 oraz 50/1.8. Wiem, że te modele nie posiadają AF ani stabilizacji obiektyw 18-105 posiada wbudowane te funkcje, a jak np będzie się sprawdzała stałka bez stabilizacji, ponieważ nie chciałbym kupować tej droższej, czy zdjęcia z ręki będą wychodziły dobrze, czy raczej będą nieostre i rozmyte? Który model mi radzicie? a może jakiś C np 500d,550d,600d??;D ewentualnie s A580??
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami