Szukaj
Albumy A/O znowu w licytacji: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=205336
zapraszam
Hm, tak w ogóle to się zastanawiam czy jakiegoś nie zdefraudować
Wesołych Świąt![]()
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
a co z kwestią o którą rozbiła się poprzednia licytacja?
Tylko mój nick jest w nawiasie okrągłym, a reszty w kwadratowym... Mam to odebrać jakoś specjalnie?![]()
Sumienie by cię zagryzło...Hm, tak w ogóle to się zastanawiam czy jakiegoś nie zdefraudować
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
Dzięki wielkie za ALBUM! Głównemu ogarniaczowi, jak i autorom!!!
A teraz mam pytanie. Jakiego koloru jest okładka? Bo nie wiem...
pzdr
PS Jeszcze do mnie nie dotarł...
Mowia, ze jest biala, a ze czarna ma bialy krukJa mysle ze prawda jednak lezy gdzies po srodku i znaja ja jedynye Mulder i Scully
to see it to believe it
Uff, album dotarł i do mnie. Numer 6/66![]()
Pursue happiness with diligence
czyli szedł przez piekło, dlatego tak długo hehe
zobacz czy nie masz czarciego autografu![]()
Skontaktuj się z nami