Gdzie to jest zrobione?
Tomek
Szukaj
Piękne to miejsce jest. Od dawna wpisane na moją prywatną listę miejscówek do realizacji. Także wielce zazdroszczę, że miałeś Radku tą możliwość zmierzenia się z nią. Kadry powiedziałbym, klasyki z tego miejsca
, ale BW z wielkim "kopem" jest
. Fajnie sie to prezentuje
.
ja chce kolor !!!
oczywiscie zgadzam sie z przedpiszcami
Jeśli mogę zamarudzić to wolę przestronniejszą dwójkę. O BW nie powiem nic innego niż koledzy.
LED ZEPPELIN
ładny szeroki kąt ale dlaczego nie w kolorze, szkoda
S3Pro | 10-20 | 18-70 | 50 1.8 | 135 3.5 | SB80DX |
www.tomekjablczyk.info
Dzięki. Bawię się nowym LR4 i jest świetny.
Isle of Skye, Szkocja
Jak pisałem wczesniej, robilem 2 czy 3 podejscia do tego miejsca, a kawalek trzeba przejsc, zeby tam dojść. Troche zabrakło nieba jakiego chciałemCiężko jest tam o coś nie :klasycznego"
Nawet zdjęcia Mumforda z tego miejsca to klasyczne kompozycje. Miejsce swietne jak i cala wyspa - polecam!
Dzięki, Pawle
O tak - te zdjęcia tylko w dużym formacie. Te netowe miniaturki nie wygladają tak jak powinny![]()
Ostatnio edytowane przez Mich77 ; 24-03-2012 o 23:55
Zbyt kontrastowo w mojej opini-smoła wychodzi miejscami i przez to zamiast mega ostrości masz pikselozę strefami,no i "krawędzie"pachną poświatą od pędzla(minimalnie ale skutecznie redukuje to klimat dla mnie osobiscie).Ma się ogólnie przez to wrażenie obrabiania foty na szybko .A szkoda bo kadr jet przedni z fajnym balansem motywu i chmur.Myśle, ze powinieneś jeszcze raz podejść do obróbki-więcej czasu i staranności.No chyba że jest to kopia robocza-by pokazać miejsce,kadr i kierunek w który chcesz pójść, wtedy nie ma problemu.ogólnie, kadr na piątkę co jest najważniejsze dla mnie.
Lepsza moim zdaniem dwójka, jak jest fajny szczegół to zbliżyć, już chciałem tak napisać ale dodałeś na szczęście kompozycję wg moich marzeń.
Jedynce w tej filozofii by było dobrze, jakby brakowało takiego akcentu (ten akcentujemy głazik na pierwszym planie)
Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3
Dzięki za opinię.
Takie BW lubię, a trochę cienia w niektórych miejscach mi pasuje. Cienie czasem dodaję celowo. W dużej wersji nie ma poświaty, a i tu jej nie widzę. No, chyba, że szukamy na siłę żeby się przyczepićNa szybko nie obrabiam, jak już to robię to ze starannością. Ale jeśli widzisz tu mega niedokładności, że twierdzisz, iż są obrabiane na szybko, to Kulten przy Tobie jest "słaby"
Pikselozy tez nie widze, ale ja mam monitor za 1 tys zł - więc może po prostu tego nie widze
Reasumując, jest tak jak lubię, po mojemu i wszytsko zrobione świadomie![]()
Ostatnio edytowane przez Mich77 ; 25-03-2012 o 13:15
Skontaktuj się z nami