Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie BBC Frozen Planet - REWELKA!

    Jestem w trakcie oglądania Frozen Planet od BBC. To, że oni robią najlepsze filmy przyrodnicze świata wiadomo nie od dziś. Nie zmienia to jednak faktu, że Frozen Planet powala. Genialne ujęcia, świetne historie, super jakość. Absolutna światowa czołówka.

    Jeżeli ktoś nie widział a lubi takie filmy, gorąco polecam.

    Link do zwiastuna na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=1Fshnu_SwAg.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  2. #2

    Domyślnie

    ostatnio wlasnie ogladalem, powala! i w dupie to mam ze te niedzwiadki sie w zoo rodzily tak naprawde

  3. #3

    Domyślnie

    A gdzie to można obejrzeć heśli ktoś nie ma bbc w hd? macie jakiegoś linka?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  4. #4

    Domyślnie



    to tez jest fajne
    a Frozen Planet wymiata

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    ostatnio wlasnie ogladalem, powala! i w dupie to mam ze te niedzwiadki sie w zoo rodzily tak naprawde
    Serio?

    Mi ta seria ustawicznie urywa dupę, przy każdym odcinku.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Już wiem po co wymyślili HD.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez titus1 Zobacz posta
    Już wiem po co wymyślili HD.
    he he...to raczej Sir David wie jak wykorzystac HD

  8. #8

    Domyślnie

    śwMikołaj, ten film rozwala mnie za każdym razem, boskie!

  9. #9

    Domyślnie

    Ja ostatnio trafilem na to. Co prawda to nie BBC, ale nie chcialem zakladac nowego watku.

  10. #10

    Domyślnie

    Film fajny,jest tego odgroma w sieci.

    Ja zdecydowanie wole filmy przyrodnicze krecone w polsce np:
    -Saga prastarej puszczy
    -Tetno pierwotnej puszczy - uwielbiam ich,oglafam przynajmniej raz w tygodniu
    -Moczary i uroczyska
    -Rok w puszczy
    out of the body
    OM10+S28-70

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •