Na co dzień używam D700 z zestawem jasnych zoomów nikkora i jest miodnie (z wyjątkiem wagi zestawu). Zaraz po premierze zakupiłem D7000 który miał służyc jako towarzysz podróży,niestety po dwóch miesiącach poszedł do ludzi(mydło/olej).Myślałem że to choroba wieku dziecięcego i że mój ukochany producent upora się z problemem i zkupię ponownie D7000 z poprawionej serii.Niestety jak dotąd nikon nie przyznaje się do bubla w przeciwienstwie np. do Pentaxa,który wymieniał wadliwe egzemplarze k-5 a dla zatarcia niesmaku przedłużył gwarancję na swoje produkty do 36-ciu miesięcy.Bardzo potrzebuję kompaktowego body,D7000 wydaję się wyborem optymalnym(jestem użytkownikiem marki od dwudziestu lat) mam mozolnie budowany system szkieł i akcesoriów.Dlatego chciałbym zapytać drogich forumowiczów czy są użytkownicy w 100% zadowoleni z D7000?. Czy zrobić jeszcze jedno podejście do tego aparatu?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami