Close

Strona 58 z 115 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 1146

Wątek: My w plenerze

  1. #571
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez śwMikołaj Zobacz posta
    no tak, ale buty z gore sa jednak nizsze niz gumiaki wiec jest wieksze prawdopodobienstwo zaciagniecia wody
    vampirek tu nie chodzi o to by byc twardym, a nie mietkim tylko o komfort robienia zdjec

    Św. Mikołaju- w gumaczkach to się dobrze chodzi po owszem mokrym, zalanym , ale pewnym podłożu. Spróbuj połazic po zaglonionych kamieniach podlewanych wodą. Powodzenia życze i ubezpieczenie sprzętu polecam

    A komfort? No cóż...

  2. #572

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta

    A komfort? No cóż...

    ja sie czulem komfortowo, nawet po kolana w wodzie, tym bardziej, ze jest lato i woda naprawde komfortowa temperature ma

    a gumiaczki to ostatecznosc ze wzgledu wlasnie na komfort

  3. #573

    Domyślnie

    spoko maniak666 przerabialem rozne miejsca buty na vibramie wcale lepsze nie sa od gumiakow jesli chodzi o zaglonione lub mokre kamienie. vibram jest twardy, a gumiak ma miekka gume i po mokrych kamieniach chodzi sie bezpieczniej mozna tez kupic takie fajne gumiaki podbite filcem z wystajacymi glowkami gwozdzikow...bajer. uzywam takich woderow na rybki...

  4. #574

    Domyślnie

    Ja tez wole gumiaki, jezdza po zaglonionych skalkach nie gorzej od vibramu

  5. #575

  6. #576

    Domyślnie

    To się nazywa wyskoczyć w plener...
    LED ZEPPELIN

  7. #577

    Domyślnie

    Ciekawy jestem co Paweł chciał tak ustrzelić ?

  8. #578

    Domyślnie

    czas najwyższy pokazać i siebie.. z tamtego roku w parku w Mosznej
    kumpel robił ;P... tak więc witam wszystkich !!!

  9. #579

  10. #580
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    No brachu-długości kulasów to Ci niejedna laska pozazdrości

Strona 58 z 115 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] W plenerze ;)
    By matti9410 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 17:37
  2. [ Krajobraz ] Na plenerze......
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 05:15
  3. w plenerze
    By bartus_82 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-02-2009, 14:01
  4. w plenerze...
    By streetfighter69 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-09-2008, 18:35
  5. w plenerze
    By wcizmowski in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-07-2008, 07:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •