Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Praca Poznań

  1. #1

    Domyślnie Praca Poznań

    To już chyba desperacja że pytam o to tutaj, Was drodzy forumowicze...
    Przegladam w internecie chyba wszystkie serwisy z ofertami pracy i wysyłam CV, ale jakos nadal bez pracy jestem
    Może znacie jakieś firmy poszukujace osoby do pracy (bez doswiadczenia), ktore nie oglaszaja się w internecie?

    McDonaldsa i tym podobnych narazie wolę unikac

  2. #2

    Domyślnie

    No, ale chociaz powiedz co umiesz, jakie masz wykształcenie, itp...
    A CV tez trzeba dosc specyficznie pisać...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    specyficznie?

    srednie teraz bede mial...
    interesuje mnie jakakolwiek praca bez wiekszych wymagan (dlatego nie pisalem wiecej szczegolow)
    el-cab, solaris, man itd niestety narazie nie przyjmuja z tego co sie dowiedzialem a tego typu praca mnie interesuje

  4. #4

    Domyślnie

    No tak.
    Widzisz, z podejściem - "jakakolwiek praca, bez wiekszych wymagań" - nie dziwie sie , ze nikt sie nie interesuje.

    CV, faktycznie mozesz sobie chyba odpuscic. To jeszcze nie ten pułap.
    Jak rozumiem interesuje cie praca operatora na produkcji ew magazyniera ?

    To niestety musisz uderzac bezpośrednio do duzych firm. Sprobuj w Browarach, w centrum log. w Gądkach, wiem, ze szukaja w Rabenie.
    Ew w Tarnowie Podg. w Reemstmie.

    Jezeli nawet nie szukaja teraz, warto zostawiać namiary - produkcja często jest sezonowa (dlatego np Browary mogą teraz zatrudniać)

    tego rodzaju pracy na ogól nie ogłasza sie w internecie.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5

    Domyślnie

    teraz bedziesz mial srednie, czyli domyslam sie ze konczysz szkole wlasnie. nie wiem co tam mogles napisac w cv? o podstawowce, gimnazjum i liceum? kazdy oleje takie cv przeciez, popytaj osobiscie, ewentualnie telefonicznie

  6. #6

    Domyślnie

    myślę, że najlepszym wyborem i w sumie najbardziej prawdopodobną opcją dla Ciebie jest zostanie kelnerem. Wbrew pozorom sporo się nauczysz, a jak dobrze trafisz i będziesz sobie radził to i sporo zarobisz jak na początek pracy zarobkowej.
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Browary mogą teraz zatrudniać
    Kumpel tam kiedyś pracował przez 1,5 roku.
    Nic nie pamięta

    Sorry za OT
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #8

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc jakbym potrzebował kasy na cito, to bym nie gardził McD czy zamiataniem ulic. Żadna praca nie hańbi. Hańbi za to płacz i wyciąganie ręki do MOPsów itd. Nie kieruję tych słów bezpośrednio do autora wątku, to takie moje ogólne spostrzeżenie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #9

    Domyślnie

    z tego co mowicie to wynika ze mam olac cv bo nie mam doswiadczenia...
    kiedy mialem je nabrac? w gimnazjum? albo moze powinienem byc juz doktorem?
    od czegos trzeba zaczac i wlasnie zapytalem o to gdzie, od czego?

    co do bycia kelnerem to wszystkie restauracje na rynku juz odwiedzilem
    sprawdzam teraz Raben o ktorym pisał lechupe, nie spelniam wymagan
    reszta, brak ofert pracy...
    Ostatnio edytowane przez [email protected] ; 31-03-2011 o 15:17

  10. #10

    Domyślnie

    powiem Ci tak - mój kolega w Poznaniu poszedł po liceum do jakiejś restauracji, bez CV, bez niczego, tak po prostu wpadł i powiedział, że chce pracę.
    powiedzieli nie.
    on na to - dlaczego?
    bo nie!
    on na to - ale nie to nie jest odpowiedź. a czy Pan w ogóle jest managerem tej restauracji?
    nie.
    to poproszę managera.
    gość podszedł - i na wstępie - nie, nie może Pan dostać tej pracy.
    dlaczego?
    bo nie ma Pan kwalifikacji.
    a jakie kwalifikacje są mi potrzebne do noszenia talerzy?
    musi Pan mieć doświadczenie.
    to może podpowie mi pan jak mam je zdobyć?
    podukał, podukał i w końcu go przyjęli

    kelnerka to nie obsługa dźwiga, jak jesteś obrotny i potrafisz powalczyć to chętnie przyjmą najwyżej zbijesz ze 2 talerze, potrącą Ci z pensji i Cię wyleją
    D90 + N18-105 i kilka gratów

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •