ktos mi wyjasni jak 5 i 8 sie trzyma???:O
Szukaj
ktos mi wyjasni jak 5 i 8 sie trzyma???:O
Nikon http://greg77.com/
na tasme dwustronna?![]()
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
no to jeszcze ku uciesze dobrze reagujacych na kraglosci naczelnych plci meskiej
http://www.ad.nl/ad/nl/2825/nieuws/p...rome-Rio.dhtml
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker
jak ja bym chciał karnawał w Rio fotografować ech... Nie chodzi o to, że to wszystko tak ładnie ocieka erotyką, ale po prostu, pomysły szkół samby są tak odjechane, że aż miło.
To ja dorzucę jeszcze to:
http://www.990px.pl/index.php/2011/0...je-w-brazylii/
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Skontaktuj się z nami