Close

Zobacz wyniki ankiety: Jaki obiektyw Samynaga ZAKUPIŁBYŚ najchętniej?

Głosujących
129. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ~16mm z możliwością filtra

    25 19,38%
  • 24mm/1.4

    55 42,64%
  • 24mm Tilt-Shiift

    22 17,05%
  • 50mm/1.2

    22 17,05%
  • 80mm Tilt-Shift

    13 10,08%
  • 100mm/2 Macro

    27 20,93%
  • 135mm/1.8

    25 19,38%
  • 200mm Macro

    11 8,53%
  • 200mm/2

    11 8,53%
  • 300mm/2.8

    21 16,28%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 41213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 152
  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ryszkut Zobacz posta
    bo oczywiście różnica między 24 a 28 jest powalająca, nie?
    powiem Ci, że ja np 28mm bym nie kupił. a 24mm bardzo chętnie. i zapewne są osoby, które mają odwrotne preferencje

    Cytat Zamieszczone przez arturjb Zobacz posta
    Ż A D N E G O
    bo nie widzi mi sie ostrzyć ręcznie przy pracy jasnym tele. tłumaczy to wada wzroku i (chyba bardziej) lenistwo
    ja tutaj widzę sporo szkieł "nie tele" ale co kto woli
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  2. #132

    Domyślnie

    Gdybym go osobiście nie zaproponował to bym się nie upominał



    Cytat Zamieszczone przez ryszkut Zobacz posta
    bo oczywiście różnica między 24 a 28 jest powalająca, nie?
    Cieszy mnie że dla ciebie to bez różnicy. Kiedy wyjdzie 28mm to go zapewne kupisz z radością.
    D200 | FM3a | C645

  3. #133

    Domyślnie

    w sumie to nie wiem czy kupię czy nie.
    teraz się zastanawiam czy 20-35 to nie jest dla mnie za wąsko, więc może coś jest w tych różnicach rzędu kilku milimetrów
    jeśli 24 na FX to brał bym od razu. na dx jeszcze bym się zastanwiał, wolał bym jednakowoż szerzej. a jeśli był by 16 na FX to dla mnie bobma!
    listy życzeń nie robie - jak coś pokażą to się zastanowię czy potrzebne mi, czy nie. pewnie okaże się że nie potrzebne i nie kupię

  4. #134

    Domyślnie

    jutro koniec ankiety !
    ostatnia szansa na oddanie głosu
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  5. #135

    Domyślnie

    Odnośnie kupowania, to gdyby tylko Samyang miał AF w swoich szkłach (choćby na wiertarkę), to zapewne i tak byłby sporo tańszy od Nikona, więc kupowałbym własnie jego szkła

  6. #136

  7. #137

  8. #138

    Domyślnie

    Całe szczęście, że Samyang nie robi AF, bo wtedy z fajnych nowych szkieł zostałby już tylko Zeiss.

  9. #139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kielbach Zobacz posta
    Całe szczęście, że Samyang nie robi AF, bo wtedy z fajnych nowych szkieł zostałby już tylko Zeiss.
    A czemu AF jest niefajny?

  10. #140

    Domyślnie

    Choćby dlatego że szkła MF dają mi nieporównywalnie więcej przyjemności . Dodatkowo nie rozumiem dlaczego nikt nie robi puszek DSLR w wersji MF.

Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 41213141516 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •