Szukaj
~16mm z możliwością filtra
24mm/1.4
24mm Tilt-Shiift
50mm/1.2
80mm Tilt-Shift
100mm/2 Macro
135mm/1.8
200mm Macro
200mm/2
300mm/2.8
D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5
w sumie to nie wiem czy kupię czy nie.
teraz się zastanawiam czy 20-35 to nie jest dla mnie za wąsko, więc może coś jest w tych różnicach rzędu kilku milimetrów
jeśli 24 na FX to brał bym od razu. na dx jeszcze bym się zastanwiał, wolał bym jednakowoż szerzej. a jeśli był by 16 na FX to dla mnie bobma!
listy życzeń nie robie - jak coś pokażą to się zastanowię czy potrzebne mi, czy nie. pewnie okaże się że nie potrzebne i nie kupię![]()
jutro koniec ankiety !
ostatnia szansa na oddanie głosu![]()
D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5
Odnośnie kupowania, to gdyby tylko Samyang miał AF w swoich szkłach (choćby na wiertarkę), to zapewne i tak byłby sporo tańszy od Nikona, więc kupowałbym własnie jego szkła![]()
Ale wtedy nie byłby taki wyjątkowy.
Całe szczęście, że Samyang nie robi AF, bo wtedy z fajnych nowych szkieł zostałby już tylko Zeiss.
Choćby dlatego że szkła MF dają mi nieporównywalnie więcej przyjemności. Dodatkowo nie rozumiem dlaczego nikt nie robi puszek DSLR w wersji MF.
Skontaktuj się z nami