Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Janusz, myślę sobie, że niepotrzebnie się pospieszyłeś.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  2. #22

    Domyślnie

    Obiecuję, że po powrocie wystawie w tym wątku jeszcze raz obrobioną na moim monitorze tę samą fotke
    Pozdrawiam!

  3. #23

    Domyślnie

    Tak jest!
    Nie marnuj czasu na jakieś forumy
    Na klify marsz
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  4. #24

    Domyślnie

    ciekawy kadr i kolorki... Podoba sie
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    Obiecuję, że po powrocie wystawie w tym wątku jeszcze raz obrobioną na moim monitorze tę samą fotke
    Pozdrawiam!
    i bardzo dobrze .Tam rób zdjęcia a u siebie obrabiaj .

  6. #26

    Domyślnie

    Kadr rewelacyjny, przepiekny. Popieram, rob zdjecia, nie obrabiaj
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    ...(obrobione na lapku Guinnesstsa -nie gwarantuje za kolory)
    Teraz wiem, skąd GUINNESSts, w wielu pracach, miał mało trafną, m.in. kolorystykę...

    Dlatego też, zgodzę się z poniższym stwierdzeniem...

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Janusz, myślę sobie, że niepotrzebnie się pospieszyłeś.
    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Janusz, myślę sobie, że niepotrzebnie się pospieszyłeś.
    Patrzą na fotkę trudno się nie zgodzić z Marcinem, Jest "nieharbowo" w kolorach, że użyję takiego neologizmu.
    LED ZEPPELIN

  9. #29

    Domyślnie

    Kadrowo świetnie. Kolorki rzecz gustu

    Ciekaw jestem Waszych zdjęć. To bardzo ciekawa i ważna nauka pooglądać te same miejsca sfotografowane przez kilku fotografów.

    Czekam z niecierpliwością.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Ciekaw jestem Waszych zdjęć. To bardzo ciekawa i ważna nauka pooglądać te same miejsca sfotografowane przez kilku fotografów.
    Czekam z niecierpliwością.
    No tak na serio to czekamy tylko na Harba bo my juz wklejamy
    Prawda jest ze to ciekawe ogladac te same miejsca widziane inaczej....kazdy ma inne wizje i inaczej komponuje kadr....zobaczymy!

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •