Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Zaksa K-K - AZS Politechnika Warszawa

    Kilka zdjęć z ostatniego meczu ZAKSY w Kędzierzynie-Koźlu. Nie miałem za bardzo możliwości robienia zdjęć z parkietu.

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.

  2. #2

    Domyślnie

    oj - balans - i tez problemy z trafieniem af

  3. #3

    Domyślnie

    balans bieli to raz
    niektóre kadry o wiele za szerokie
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  4. #4

    Domyślnie

    WB po prostu tragiczny, jak koledzy wyżej już pisali. Kadry nijakie - do porawy. Z exifa wynika, że jasnego szkła nie miałeś, ale czasy nie najgorsze a i z ISO różnie bywało. Było dać na stałe iso1600, manual i próbować.
    Nie zniechęcaj się i czekamy na poprawkę

  5. #5

    Domyślnie

    Balans fakt troche padł, problemy z trafieniem to wina wolnego AF-u i 3/4 zdjęc było robione na pułapke. Z mojego exifa wynika ze mialem sigma 70-210 F2.8 wiec nie wiem co byś chciał jaśniejszego. Fakt mam tylko kilka fotek robionych na F2.8 (niestety to szkło trzeba troche przymknąć) Pierwsze foty na tej hali, ludzi było wpizdu, przejść nie szło. Za 2tyg kolejna porcja z następnego meczu

  6. #6

    Domyślnie

    spojrzalem na ktorys z exifow i.... iso 1000 f3,5 1/500..... robiles na jednej z lepszych hal w Polsce wiec narzekac Ci nie wolno
    Zdjęcia sportowe w duuużym formacie. Zapraszam!
    www.blog.pressfocus.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Fakt, oświetlenie na tej hali jest rewelacja czasy wychodzą fajowe ale szlak mnie trafia z zawolnym AF-em. A robić tylko pułapki też bez sensu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •