Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Gryf po raz pierwszy w studio

    Pozwolę sobie w tym wątku podziękować Tomkowi za udostępnienie studia, ogrom przekazanej nam wiedzy i świetną zabawę!
    Lecimy....

    Ewelina:
    1
    2

    3
    4

    5
    6
    7

    Asia:
    8

    9

    w duecie:
    10
    11

    EDIT - brak niektórych zdjęć, wygasł hosting. Zapraszamy do korzystania z hostingu forum.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 16-04-2019 o 10:30
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #2
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Trochę namieszałes z kolejnością Mnie się nie podobają , szczególnie 3-jka , jednak każdy musi kiedys spróbowac ze studiem
    D700 16,17-35,35

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    Trochę namieszałes z kolejnością Mnie się nie podobają , szczególnie 3-jka , jednak każdy musi kiedys spróbowac ze studiem
    racja- poprawiłem
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #5

    Domyślnie

    blur na 6stce by sie przydal aby zamaskowac te pory dwojeczka niezla .
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    7 jest tragiczne i chyba nie muszę pisać dlaczego Pozostałe... jedynie dwa zdjęcia Asi mi jako tako podchodzą chociaż również są elementy, które mi przeszkadzają - np. to jak wyszły dłonie.
    pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sculptoris Zobacz posta
    7 jest tragiczne i chyba nie muszę pisać dlaczego
    heh...taki mój "hopelek"
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  9. #9

    Domyślnie

    Ręce mnie świerzbią, żeby zapytać - dlaczego siódemka jest tragiczna, co jest super zrypane w innych itd itp. ale nie zapytam. emet sam sie prosił o wskoczenie na niego. Dam Wam (wszystkim wszechwiedzącym i tym, którzy w swoich szufladach juz nie mieszczą dyplomów za World Press Photo i Pulitzerówi i innych alzheimerów) tylko pod rozwagę jedno - emet i pozostali, którzy tego dnia weszli do studio na 2 godzinki bawili się światłami PO RAZ PIERWSZY w życiu. Nie wiedzieli nawet jak się toto włącza, o obsłudze, blendach, stripach, oktach i iinnych nie mieli bladego pojęcia. Chciałbym wierzyc, że Wy załapaliście tak wiele w tak niedługim czasie. Uff. Musiałem Wam to wyrzygać. Over'n out.
    toMash
    boog jest łysy - ma to po mnie
    blog oraz folio

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek murański Zobacz posta
    Ręce mnie świerzbią, żeby zapytać - dlaczego siódemka jest tragiczna, co jest super zrypane w innych itd itp. ale nie zapytam. emet sam sie prosił o wskoczenie na niego. Dam Wam (wszystkim wszechwiedzącym i tym, którzy w swoich szufladach juz nie mieszczą dyplomów za World Press Photo i Pulitzerówi i innych alzheimerów) tylko pod rozwagę jedno - emet i pozostali, którzy tego dnia weszli do studio na 2 godzinki bawili się światłami PO RAZ PIERWSZY w życiu. Nie wiedzieli nawet jak się toto włącza, o obsłudze, blendach, stripach, oktach i iinnych nie mieli bladego pojęcia. Chciałbym wierzyc, że Wy załapaliście tak wiele w tak niedługim czasie. Uff. Musiałem Wam to wyżygać. Over'n out.
    Spokojnie. Takie są prawa forum. Każdy kto pokazuje prace musi się liczyć z krytyką, w tym również taką która będzie jego zdaniem nieuzasadniona lub błędna. Zresztą nie widzę aby emet_b się żołądkował. Myślę, że cieszy się, że ludzie zabierają głos. Po prawdzie lepsza ostra krytyka niż milczenie.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •