Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Małgorzata

  1. #1

    Domyślnie Małgorzata

    Początkujący prosi o ocenę i porady
    1.

    2.

    3.

    4.
    ...:::PePiKson:::...

  2. #2

    Domyślnie

    Dziecko i sepia to mz nie jest dobre polaczenie... Strasznie... pogrzebowe... Tfu, tfu... Na 1-nce najbardziej mi przeszkadza ten wielki kawal poduchy na pierwszym planie w lewym dolnym. Skutecznie odciąga uwagę od dzieciaczka. 2-ka nawet by była fajna, gdyby nie ta buro-brązowa tonacja. 3? Hmm... Straszny bałagan w kadrze, a maluszek okutany jak ludek od Michelina. Kadrowanie też nienajlepsze. Fatalnie ucięty bobas i to przekrzywienie kadru rozprasza. 4-ka najfajniejsza. Co prawda lepsza by była bez tej ręki (chyba mamusi, prawda?), ale zdjęcie jest wesołe i spontaniczne. Trochę nie podoba mi się takie mocne nasycenie koloru skóry, ale to już kwestia gustu. Przyjrzyj się dziecku na żywo, zaobserwuj naturalny kolor skóry i porównaj go z tym na fotce. Chyba nie jest aż tak pomarańczowa, prawda?

  3. #3

    Domyślnie

    Majek ale zes sie naprodukowal, i dobrze bo nic ujac, ale mozna dodac. Wybieram 2 z tego co jest tutaj zaprezentowane.

  4. #4

    Domyślnie

    A co... Sam na co dzień wałkuję ten sam temat, więc jakieś tam doświadczenie mam. Czemu miałbym się nie podzielić? Tym bardziej, że niejednkrotnie (w zasadzie najczęściej) muiałem brnąć po omacku, żeby coś zaczęło wychodzić i wiem, że każde słowo od postronnego i obiektywnego widza jest w cenie.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    ...raczej wioska :)
    Posty
    21

    Domyślnie

    Również początkujący...z pewną nieśmiałością...powiem swoje zdanie
    Podobają mi się 1 (ale nie w sepi, pokarz w kolorze) oraz 4 (ciężko jest uchwycić taką chwilę).
    Pracuj dalej - życzę postępów!
    D40, N18-55, H44m-4, S70-300, Di622, statyw mam kilka klików

  6. #6

    Domyślnie

    Tutaj pierwsze dwie fotki w kolorze:

    ...:::PePiKson:::...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •