Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Ania

  1. #1

    Domyślnie Ania

    Ocenicie?
    1.


    2.
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

  2. #2

    Domyślnie

    1. Dla mnie trochę ciemno i jakoś tak nie ostro, ale pogodę i światło miałeś słabe - Ania bardzo sympatyczna
    2. Przpaliłeś trochę Ania, swiatło lepsze ale dalej jakoś nie ostro, i za duża GO chyba - Ania dalej fajna

    Co do samych kadrów się nie wypowiadam, są na forum spece od portretów i zaraz Ci powiedzą. To jest oczywiście moja subiektywna opinia, ale w końcu o nią Ci chodzi.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  3. #3

    Domyślnie

    Oba nieostre. O ile kadr na pierwszym może być, to na drugim mamy głowę. W krzakach. Na pewno o to chodziło?
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękować. O przepałach wiem. Ostrość faktycznie też niezadobra. Jednak próbuję wykrzesać coś z siebie i mojego sprzęciku
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motylanoga Zobacz posta
    Oba nieostre. O ile kadr na pierwszym może być, to na drugim mamy głowę. W krzakach. Na pewno o to chodziło?
    Miała być ramka, ale coż...
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

  6. #6

    Domyślnie

    No i te zielone zęby
    Pozdrawiam - Zbycho

    d700 / d200 | waliza gratów | kompletny brak czasu na robienie zdjęć http://zbychoo.blogspot.com/

  7. #7

    Domyślnie

    No faktycznie
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZbychuO Zobacz posta
    No i te zielone zęby
    Ja właśnie nie chciałem o tym pisać bo siedzę przy lapie w pracy i myślałem, że to może matryca mi przekłamuje, ale widać nie i jeszcze dodam, że taki zielony zafarb pokazuje się też w innych miejscach na nr 1.
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Naithsabes Zobacz posta
    Miała być ramka, ale coż...
    Ramka wokół samej głowy nadal da samą głowę. I nie twierdzę, że nie da się zrobić dobrego zdjęcia w ten sposób, ale to zdecydowanie trudniejsze.
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  10. #10

    Domyślnie

    POgadajcie jeszcze trochę, to Wam powiem czym to fociłem Dopiero mnie zlinczujecie
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •