Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Błędne Skały

  1. #1

    Domyślnie Błędne Skały


  2. #2

    Domyślnie

    3 bardzo ciekawa - wygląda jak głowa uwięzionego węża
    Co to za miejsce ?
    Pozdr

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za komentarz,za wikipedią:
    "Błędne Skały-zespół bloków skalnych tworzący malowniczy labirynt typu miasto skalne, położony w Górach Stołowych i obejmujący szczyt Skalniaka (915 m n.p.m.)."

    Bardzo fajne miejsce,tylko trzeba trafić na czas,w którym nie ma tam wielu turystów(których jest tam cała masa,pozwala im na to dojazd prawie bezpośredni samochodem).Ja poświęciłem na dojście 2 godzinki czerwonym szlakiem z Kudowy-Zdroju.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bwn Zobacz posta
    Dzięki za komentarz,za wikipedią:
    "Błędne Skały-zespół bloków skalnych tworzący malowniczy labirynt typu miasto skalne, położony w Górach Stołowych i obejmujący szczyt Skalniaka (915 m n.p.m.)."

    Bardzo fajne miejsce,tylko trzeba trafić na czas,w którym nie ma tam wielu turystów(których jest tam cała masa,pozwala im na to dojazd prawie bezpośredni samochodem).Ja poświęciłem na dojście 2 godzinki czerwonym szlakiem z Kudowy-Zdroju.
    Dzięki za namiar

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bwn Zobacz posta

    Bardzo fajne miejsce,tylko trzeba trafić na czas,w którym nie ma tam wielu turystów(których jest tam cała masa,pozwala im na to dojazd prawie bezpośredni samochodem).Ja poświęciłem na dojście 2 godzinki czerwonym szlakiem z Kudowy-Zdroju.
    Miejsce faktycznie magiczne, jednak by pofocić trzeba trafić również na światełko. Mi niestety to nie było dane ;-(
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #6

    Domyślnie

    3 bardzo fajna!
    Pozostałe jakoś do mnie nie przemawiają! Na dwójce trudno się połapać o co chodzi, na jedynce jak dla mnie za ciemne drzewa na dalszym planie.
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  7. #7

    Domyślnie

    btw: To nie do krajobrazu zapodac bylo...?
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •