Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie joanna - pieknosc z Bułgarii - cz3 odwaznie

    kompletny eksperyment )
    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    i bonus )
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie Odp: joanna - pieknosc z Bułgarii - cz3 odwaznie

    dla mnie 3 i 4, wyłącznie i jeszcze bym nad nimi usiadł przy PS piękna dziewczyna, a Ciebie stać na zdecydowanie więcej, więc "wróć do niej"

  3. #3

    Domyślnie Odp: joanna - pieknosc z Bułgarii - cz3 odwaznie

    Również 3 i 4, choć dałbym ciaśniej.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  4. #4

    Domyślnie Odp: joanna - pieknosc z Bułgarii - cz3 odwaznie

    Po raz kolejny widze Twoje zdjecia, ktore sie nie nadaja do tej kategorii. Coś sie tak uparl? To NIE SĄ portrety. Wlóz je do tej galerii "fotki albumowe".
    piotr biegaj, iczek
    Fotografia ptaków: https://piotrbiegaj.com
    Blog Fotopropaganda: https://iczek.pl

  5. #5

    Domyślnie Odp: joanna - pieknosc z Bułgarii - cz3 odwaznie

    Cytat Zamieszczone przez iczek Zobacz posta
    Po raz kolejny widze Twoje zdjecia, ktore sie nie nadaja do tej kategorii. Coś sie tak uparl? To NIE SĄ portrety. Wlóz je do tej galerii "fotki albumowe".
    tak ?? zdefiniuj mi przyjacielu "portret"
    "bo mnie sie nie wydaje"

    tak sie sklada ze kazde zdjecie na ktorym jest uwieczniona osoba lub jej "czesc" moze byc odebrane jako portret

    pozdrawiam

    ps. szkoda ze nie masz nic wiecej do powiedzenia o tych albumowych fotkach
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  6. #6

    Domyślnie Odp: joanna - pieknosc z Bułgarii - cz3 odwaznie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    tak ?? zdefiniuj mi przyjacielu "portret"
    "bo mnie sie nie wydaje"
    Powiem tak, to forum ma to do siebie ze nie wszyscy znaja definicje portretu, ja kiedys wstawilem podobne tylko ciasniej i moja zona byla na tle ruin starego zamku to napisali ze mogloby byc gdyby byla kustoszem tego zamku, bzdura.

    Fajne fotki i tyle ze wskazaniem na 3
    Pozdro
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  7. #7

    Domyślnie Odp: joanna - pieknosc z Bułgarii - cz3 odwaznie

    #3 fajna. Na reszcie zbyt sztucznie to wyszło (jak dla mnie).

  8. #8
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie Odp: joanna - pieknosc z Bułgarii - cz3 odwaznie

    fajna modelka - pisałem to przy portretach. Ale te zdjęcia zdecydowanie słabsze. Gdzie tu eksperyment i odwaga? Rozpięcie guzika od spodni? eeee.... Jedynie na 2 i 4 ma fajną minę. To tyle pozytywów tym razem.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #9

    Domyślnie Odp: joanna - pieknosc z Bułgarii - cz3 odwaznie

    No MZ, to wiele możesz zawdzięcać modelce. Widać, że próbuje pozować i tak i inaczej. A Ty za mało kombinujesz z kadrem. Wszędzie centralnie i bez polotu. Najbardziej mi się spodobała trójka ! Chłopie masz modelke! Masz super sprzęt. Teraz nic tylko dodać coś od siebie. Nie sztuka jest ustawić ostrość i zmieścić postać w kadrze.

  10. #10

    Domyślnie Odp: joanna - pieknosc z Bułgarii - cz3 odwaznie

    Cytat Zamieszczone przez kucza21 Zobacz posta
    No MZ, to wiele możesz zawdzięcać modelce. Widać, że próbuje pozować i tak i inaczej. A Ty za mało kombinujesz z kadrem. Wszędzie centralnie i bez polotu. Najbardziej mi się spodobała trójka ! Chłopie masz modelke! Masz super sprzęt. Teraz nic tylko dodać coś od siebie. Nie sztuka jest ustawić ostrość i zmieścić postać w kadrze.
    masz racje moze i za malo kombinowalem tym razem z kadrem. heh ale troche mi sie rece trzesly a pozatym to pierwszy raz z nową osoba zawsze ciezki dla mnie jest. ale Joannie spodobały sie jej fotki i mysle ze jeszcze poswieci mi swoj czas.

    pozdrawiam
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •