Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    445

    Domyślnie Grand Prix w ujeżdżeniu, Torwar 2008

    Wiem, że króluje tu piłka nożna, koszykówka i wszelkie inne zabawy dużych chłopców.
    Tym razem coś innego.

    Krótka relacja z jednej z najważniejszych imprez jeździeckich organizowanych w Polsce.
    Torwar 14-16.03.2008 r.



    W piątkowy poranek publiczności było niewiele, konkursy ujeżdżenia przyciągają raczej fascynatów.

    1.

    2.

    3.

    4.


    5.
    Tego dnia zwyciężyła Petra Wilm (Niemcy) na koniu polskiej hodowli - Rosenstrauss.



    Sobotni konkurs przyciągnął więcej gapiów, choć nadal nie mógł konkurować z zawodami w skokach przez przeszkody

    6.

    7.

    8.

    Polskę reprezentowali Katarzyna Milczarek na koniu Rugby...

    9.

    ...oraz Michał Rapcewicz na Randonie. Michał będzie też reprezentował nasz kraj w holenderskim 's-Hertogenbosch podczas Finału Pucharu Świata.

    10.
    Pola Gałczyńska

    moje www

  2. #2

    Domyślnie

    Moim zdaniem, trochę mało widać cech charakterystycznych dla ujeżdżania. Zganaszowanych koni, poplątanych nóżek, itd. Ale na koniki miło popatrzeć
    Pozdrawiam, Krzysiek
    Nikon D200, S 24-70DG, S 70-300 APO DG Macro, N 50 1.8, N 18-55, Vivitar 70-210 S1, S EF-500 DG Super, itd...

  3. #3

    Domyślnie

    Ładna dziewiątka - dynamiczna

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Świętochłowice
    Posty
    33

    Domyślnie

    Fajne kadry. W końcu coś innego, piękny sport wart pokazania, oby tak dalej!
    D300 I 17-55 f2.8 I 150 HSM f2.8 I 70-300VR I SB 800

  5. #5
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    445

    Domyślnie

    Oj, zganaszowane to te konie bywały czasem aż za bardzo, zwłaszcza Randon.



    Jako że siedziałam niemal na wysokości środka długiej ściany czworoboku najefektowniej wyszły mi zdjęcia kłusów i galopów po przekątnej oraz piruety w galopie.



    Ciągi w ujęciu bocznym niestety nie robią już takiego wrażenia

    Pola Gałczyńska

    moje www

  6. #6

    Domyślnie

    tu mi się bardziej podoba... A nie dało się zmienić miejsca skoro było tak mało ludzi?
    Pozdrawiam, Krzysiek
    Nikon D200, S 24-70DG, S 70-300 APO DG Macro, N 50 1.8, N 18-55, Vivitar 70-210 S1, S EF-500 DG Super, itd...

  7. #7
    kobieta Awatar abre
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Chatka Fanaberka pod Otwockiem
    Posty
    445

    Domyślnie

    Niestety każdy był przywiązany do swojego krzesełka miejsca fajne fotograficznie, jak na złość, niestety nie świeciły pustkami. Mnie chyba też zabrakło odwagi żeby pchać się między ludzi To moje pierwsze ujeżdżenie halowe, drugie jakie w ogóle fotografowałam. Ja dopiero raczkuję w tym temacie.
    Pola Gałczyńska

    moje www

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •