Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Alicja

  1. #1

    Domyślnie Marta str 2

    zrobione w domowych warunkach. Na suficie 4 lampy w cztery strony swiata XD i druga co jasno z boku swiecila :')
    Jak na takie warunki wyszly?







  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem co powiedzą doświadczeni wyjadacze ale jakoś bardzo mi światlo nie pasuje no i te ramiączka drażnią Modelka ciekawa ale dlaczego taka smutna na dwóch ostatnich zdjęciach ??
    D40| Tamron 28-75 2,8 | N55-200 4-5,6 | SB 900 | blog | checi i plany....

  3. #3

    Domyślnie

    Jak dla mnie tylko ostatnie, na krześle, ciekawie wyszło. Reszta sztuczna bardzo mz, ale ja ogólnie nie lubie studyjnych.
    Skórze nadałeś wyjątkowo trupi odcień. Wiem że nie każdy lubi mulatki, ale Ty przegiąłeś chyba w drugą stronę.
    Poza tym ramiączka drażnią bardzo i widać że modelka nie oswojona z obiektywem.
    Kadrowanie z poucinanymi dłońmi tez nie pomaga.
    No ale jak mówiłem ja to studyjnych nie bardzo lubię ( i makro), więc pewnie nazbyt krytyczny jestem.
    Szary, cichy człowiek.

  4. #4

    Domyślnie

    oswojona.
    jak skora jest trupia to monitor musisz miec bardzo inaczej ustawiony niz ja ;p

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyo Zobacz posta
    jak skora jest trupia to monitor musisz miec bardzo inaczej ustawiony niz ja ;p
    to pewnie ma podobnie jak ja ustawiony. Na pierwszym z lewej wchodzi niebieskawa dominanta. Na pozostałych skóra wygląda strasznie blado. Za mocno chyba poświeciłeś? Jedynie 2 ma przyjemniejszy, cieplejszy, bardziej ludzki odcień.
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozzy Zobacz posta
    to pewnie ma podobnie jak ja ustawiony. Na pierwszym z lewej wchodzi niebieskawa dominanta. Na pozostałych skóra wygląda strasznie blado. Za mocno chyba poświeciłeś? Jedynie 2 ma przyjemniejszy, cieplejszy, bardziej ludzki odcień.


    no to faktycznie, monitory musimy miec BAAAAAAAAAAAAARDZO inaczje uistawione, ja mam cieple kolory na swoim.
    jak macie poustawiane?

  7. #7

    Domyślnie

    Nie wiem jak Ty masz ustawione, ale u mnie też jest bardzo blado. Na trójce (numeruj zdjęcia - to ułatwia omawianie) obojczyk z niebieskawym zafarbem. Na 5 (pierwsze z parasolką) mniej więcej w tym samym miejscu już bardzo wyraźna sina plama - od czego? Wygląda jak z parasolki, ale nie powinno być takiego odbicia w tym miejscu i to jeszcze tak mocnego.

  8. #8

    Domyślnie

    ja mam ustawiona temperature barwna 6700 kelvina. na monitorze
    a wy jaka?????

  9. #9

    Domyślnie

    Niestety jak wyżej. Skóra bardzo jasna i blado-sina. Fajne ostatnie.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyo Zobacz posta
    ja mam ustawiona temperature barwna 6700 kelvina. na monitorze
    a wy jaka?????
    6500

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •