Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Jeszcze nietknięta...

    Cały czas mnie korciło żeby pokazać jak jeszcze,może i parę lat jeszcze, może wyglądać kanał....To ostatni moment,teraz zimą jeszcze..,bo jak tylko jaż i płoć pójdą w górę,to zrobi się piknik....Niestety,setki ludzi ,w okresie przetarłowym,trzebi ryby niemiłosiernie...Fakt,najlepiej biorą...ale czy o to chodzi ?....Jeszcze ok. jakby wsio...no prawie wsi wracało do wody...Nie...wory pełne ...to wykładnia sukcesu...
    Sam jestem wędkarzem i chciałbym jeszcze ,czas jakiś,mieć jakieś brania...Niestety,coraz więcej mięsiarzy,a wędkarzy jak na lekarstwo.
    Cho ciaż może marudzę,bo ostatnimi laty więcej dookoła patrzę jak na spławik i nie mam potrzeby kilogramów w siatce....ale ja dziadek,beton niereformowalny jestem...



    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  2. #2

    Domyślnie

    nie rozumiem wprawdzie ludzi, którzy ładują kasę w jakieś powyginane korbki i linki, zeby je potem godzinami na zimnie moczyć w wodzie, ale bardzo lubię takie dzikie, nieuregulowane przestrzenie, niby płaskie i nudne, ale jednak pełne wielu niespodzianek, kolorów, zapachów, dzwięków...

    chociaż fotka - powiedzmy to szczerze - taka sobie
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    chociaż fotka - powiedzmy to szczerze - taka sobie
    Toć sam widzę........ale korciło mnie i.....już...
    Pzdr
    Andrzej

    dorzucę drugą stronę medalu....i bałagan w kadrze czyli rzeczywisty klimacik tej okolicy..



    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    mnie podoba się trójeczka -autetyczność tego miejsca wybija się na czoło


    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Trójka bardzo ładna. I fajne klimatyczne miejsce, wbrew pozorom dobry kadr i nic nie przedobrzone przy wywołaniu. A co tam po lewej na skarpie? Jakieś umocnienia stare?

    A na jedynce to ja nie wiem co się z tym niebem stało...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    Trójka bardzo ładna. I fajne klimatyczne miejsce, wbrew pozorom dobry kadr i nic nie przedobrzone przy wywołaniu. A co tam po lewej na skarpie? Jakieś umocnienia stare?

    A na jedynce to ja nie wiem co się z tym niebem stało...
    Na skarpie to resztki starej twierdzy,a z niebem nie wiem, też ,co się stało...

    Pzdr
    Andrzej

    ...nie ma co przedobrzyć ,bo to nie wołane z RAW-ów.....nie RAW-ię..chwilowo
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    3 najlepsza. bardzo fotogeniczne miejsce. ja sie musze wybrac nad Wieprz. dawno nie bylem. pozdrawiam
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  8. #8

    Domyślnie

    Podobają mi się wszystkie trzy, bardzo ładne "fotogeniczne" miejsce i ładnie sfotografowane.

  9. #9

    Domyślnie

    ladne foteczki
    moze bunkry tez Bys wrzucil bo okolice mi znane
    pozdrawiam
    nikony dwa i jakies szkła

  10. #10

    Domyślnie

    Dwa wrzucę,za czas jakiś....Mam,ale muszę konkretnie poPSocić.....
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •