Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Zawody BMX Skatepark Garaż Białystok 23.02.08

    Heja,
    moja mała fotorelacja z zawodów które po prostu przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Poziom BMX w Polsce rośnie i to w zawrotnym tempie. Jedne z lepszych trików jakie padły to double tailwhip, 360 tailwhip, ogromny 180 barspin i wiele wiele innych. Był też jeden fikołek w wykonaniu Ząbi`ego, niestety nie udany - chłopak pojechał na zszywanie głowy.
    Na zachętę daję tu kilka zdjęć, więcej pod adresem: http://pbase.com/jakubiwo2/
    P.s. to moje pierwsze podejście do zdjęć tego typu. Czekam na Wasze opinie!

    Pozdrawiam!

    Czarne pudełeczka i okropnie ciężka teczka


  2. #2

    Domyślnie

    nie widać fotek

  3. #3

    Domyślnie

    jakuza, a dlaczego do zaprezentowania na forum wybrales jedne z najgorszych zdjec?
    Bez urazy -- zadne z tych, ktore pokazales na swojej stronie, szalu nie robi, ale tutaj wstawiles chyba najgorsze.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #4

    Domyślnie

    stig dzięki za opinię. tak jak wspominałem, pierwsze podejście do tematu.
    Jeszcze jakieś opinie?
    Czarne pudełeczka i okropnie ciężka teczka


  5. #5

    Domyślnie

    Ode mnie taka rada. Zawody to maxxx trudny temat do fotografowania. Jak się nie bawiłeś w takie zdjęcia to poproś jakiegoś znajomego ridera (bądź nieznajomego, jednak ta osoba powinna wiedzieć że jest fotografowana) i popróbuj okiełznać z nim na spokojnie światło błyskowe. Poza tym jeżeli rider leci, to nie trzeba dodatkowo krzywych kadrów aby podkreślić dynamikę. Ogólnie sporty "ekstremalne" nie lubią zbytnio krzywych. Oczywiście od każdej regułki są wyjątki. Poza tym warto podpatrzeć jak takie zdjęcia wyglądają np. w wykonaniu TRenciaka z forum.

    I małe pytanie. Nie zwróciłeś uwagi czy na rozpędzie do gąbek położyli sklejkę, czy nadal są tam nieoheblowane deski?

  6. #6

    Domyślnie

    W miejscu rozpędu do gąbek były trybuny na czas zawodów, więc nie jestem w stanie powiedzieć czy położyli tam sklejkę. Dzięki wielkie za opinie, będę pamiętał na przyszłość. Co do światła z lampy, nie miałem ani kabla ani bezprzewodowego zestawu - a z takim zestawieniem większość robiła zdjęcia. Rzeczywiście zawody to nie najlepszy czas do nauki tego typu fotografii, ludzi mnóstwo, riderów mnóstwo, fotografów 2x mnóstwo Walka o kadr itp, jednym słowem masakra.
    Pozdrawiam!
    Czarne pudełeczka i okropnie ciężka teczka


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •