Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie BACHUS'owy plener w Ochli

    Witam Was kochani. Nigdy nie uważałem się za dobrego fotografa, a obecność na tym plenerze tylko mnie utwierdziła w tym przekonaniu Nawet w PS'ie nie mogłem podratować tych zdjęć, bo grafik ze mnie jeszcze gorszy niż fotograf (pomijając już fakt, że mój komp ledwo może uciągnąć FireFoxa

    No ale pokazać choć kilka sztuk wypada, tak więc...

    1. "Gniazdko"

    2. "Na dachu

    3. "Ojciec"

    I jeszcze raz chciałbym wszystkim podziękować za mile spędzony czas!

    PS - 70-300VR rzeczywiście ma paskudny bokeh ;/
    zıq˙ʞǝɔǝıʍ//:dʇʇɥ :ɐʍoɯop ɐuoɹʇs ɐɾoɯ

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie najlepsza jest 3, pozostałe też ciekawe
    Wrzuć jak możesz, jakieś portrety co nam porobiłeś

    Pozdrawiam

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar flyman7
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    111

    Domyślnie

    GNIAZDKO rewelacja, świetnie wypatrzone i dobrze tytuł dobrany. Reszta też niezła - nie bądź taki skromny
    Pozdrawiam Tomek

    SPRZETU CORAZ WIECEJ - CZASU CORAZ MNIEJ

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar PrzeMoon
    Dołączył
    06 2004
    Miasto
    Dziki zachód: Żagań
    Posty
    140

    Domyślnie

    Ot skromniś nam rośnie Pocieszę Cię - nie jest tak źle, jedynka np. dobrze wypatrzona

    Cytat Zamieszczone przez Seeth Zobacz posta
    Wrzuć jak możesz, jakieś portrety co nam porobiłeś
    ... też na nie czekam.
    Oj tam, oj tam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeth Zobacz posta
    Wrzuć jak możesz, jakieś portrety co nam porobiłeś
    Chciałem tego uniknąć bo nie jestem z nich zbytnio zadowolony Zresztą 3/4 fotek poleciało już na etapie selekcji pod względem ostrości, więc zostało ich zalewdwie kilka sztuk. Ale miałem wielką nadzieję, że i tak o tym zapomnicie






    Nie krzyczeć!
    zıq˙ʞǝɔǝıʍ//:dʇʇɥ :ɐʍoɯop ɐuoɹʇs ɐɾoɯ

  6. #6

    Domyślnie

    dopiero dzisiaj je zobaczyłem, chłopie ty możesz robić za paparazzi , kiedyś ty to pstrykał ??
    ... aparacik + chęci to nie wszystko ...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piccione Zobacz posta
    dopiero dzisiaj je zobaczyłem, chłopie ty możesz robić za paparazzi , kiedyś ty to pstrykał ??
    Jak się ma 300mm na dłuższym końcu to żaden problem pozostać niezauważonym
    zıq˙ʞǝɔǝıʍ//:dʇʇɥ :ɐʍoɯop ɐuoɹʇs ɐɾoɯ

  8. #8

    Domyślnie

    W 1 gdybym nie przeczytał tytuły, nie wiedziałbym o co chodzi. To jest duża sztuka skręcić kawałek drutu, tak aby dawał wyraźne skojarzenie.
    Mi podoba się "na dachu" nr 2 - dobrze wypatrzone. Tu jest sytuacja odwrotna. I bardzo udana praca. Odrealniłeś dach. Super

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    W 1 gdybym nie przeczytał tytuły, nie wiedziałbym o co chodzi. To jest duża sztuka skręcić kawałek drutu, tak aby dawał wyraźne skojarzenie.
    Mi podoba się "na dachu" nr 2 - dobrze wypatrzone. Tu jest sytuacja odwrotna. I bardzo udana praca. Odrealniłeś dach. Super
    Akurat to "gniazko" to już znalazłem zrobione To było na samym początku pleneru - wszyscy jednym stadem zwiedzali skansen, a ja się na chwilę odłączyłem, bo zaciekawił mnie jeden leżący pień. I właśnie na nim leżało to "gniazdko"

    Cytat Zamieszczone przez PrzeMoon Zobacz posta
    Ot skromniś nam rośnie
    A wiesz dlaczego? Bo jak wystawię na forum jakąś fotkę, którą uważam za w miarę udaną, to wszyscy po niej jadą A jak wstawiam jakieś gnioty, to mi wszyscy wmawiają, że nie jest tak źle I bądź tu mądry człowieku
    zıq˙ʞǝɔǝıʍ//:dʇʇɥ :ɐʍoɯop ɐuoɹʇs ɐɾoɯ

  10. #10

    Domyślnie

    Hey. To wstawiaj tylko te z kosza Ta rzeźba taka jakaś bez wyrazu, dach i gniazdo super. Pozdrawiam Adam





    ;

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •