Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Wisła w chmurach.

    Dziś kilka zdjęć z terenów nadwiślanych przedstawionych w mrocznej scenerii. Zdjęcia przedstawione chronologicznie.
    1.

    2.

    3. To zdjęcie jest dla mnie podwójnie mroczne , sceneria to raz a dwa, zaczynało padać i aby nie stracić ujęcia zmieniałem obiektyw przy nie złym wietrze i ........ matryca do czyszczenia.
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  2. #2

    Domyślnie

    1 i 2 bardzo mi sie podobaja, kolorystyka i swiatlo ... 3 ma cos w sobie tylko to pole z "chabaziami" jakos nieciekawie wyglada
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka bardzo ładna, na dwójce podoba mi się rozdzielenie dwóch szarości plamą koloru, a na trójce dałabym chyba więcej chmur - mają świetne kształty, a dół jak dla mnie za bardzo rozprasza (drzewa i gałęzie) i wnosi niepotrzebny kolor tam, gdzie jedynym kolorem powinien być kolor zachodzącego za chmurami Słońca
    I znowu zadam pytanie - kiedy zdjęcia robione? Chyba nie wczoraj - woda była spokojniejsza
    Pozdrawiam
    Pokaż mi swoje widmo, a powiem ci kim jesteś...
    D80|18-70|70-300VR|55/2.8micro

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcia robione w czwartek. Jak zwykle (dla mnie) późny wieczór. Trójka była niestety ostatnim zdjęciem przed ulewą. I niestety kadr wyszedł jak wyszedł. I tak bywa - zdjęcia godzinę , a potem czyszczenie sprzętu dwie godziny.
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  5. #5

    Domyślnie

    [QUOTE=imbra;451055]Jedynka bardzo ładna, na dwójce podoba mi się rozdzielenie dwóch szarości plamą koloru, a na trójce dałabym chyba więcej chmur - mają świetne kształty, a dół jak dla mnie za bardzo rozprasza (drzewa i gałęzie) i wnosi niepotrzebny kolor tam, gdzie jedynym kolorem powinien być kolor zachodzącego za chmurami Słońca
    QUOTE]

    No to inne ujęcie kilka minut wcześniej (innym obiektywem).
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Jedyneczka się mi podoba. Ładne kolorki.
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  8. #8

    Domyślnie

    1 i 2.....lubię..
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #9

    Domyślnie

    nr 4 dla mnie najlepsze (moze troszeczke zbyt kontrastowe),zaraz potem nr 1

  10. #10

    Domyślnie

    [quote=Marek-frotka;451554]
    Cytat Zamieszczone przez imbra Zobacz posta
    Jedynka bardzo ładna, na dwójce podoba mi się rozdzielenie dwóch szarości plamą koloru, a na trójce dałabym chyba więcej chmur - mają świetne kształty, a dół jak dla mnie za bardzo rozprasza (drzewa i gałęzie) i wnosi niepotrzebny kolor tam, gdzie jedynym kolorem powinien być kolor zachodzącego za chmurami Słońca
    QUOTE]

    No to inne ujęcie kilka minut wcześniej (innym obiektywem).
    no i po co było zmieniać to szkło i brudzić matrycę...
    To dużo lepsze moim zdaniem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •