Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie W-wa Środmieście (PKP)

    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1039909s.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	180,4 KB
ID:	69585

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1039852s.jpg
Wyświetleń:	318
Rozmiar:	250,7 KB
ID:	69586

    3.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1039946s.jpg
Wyświetleń:	325
Rozmiar:	183,9 KB
ID:	69587

    4.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1039841s.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	162,0 KB
ID:	69588

    5.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1039806s.jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	175,9 KB
ID:	69589

    6.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1039829s.jpg
Wyświetleń:	313
Rozmiar:	185,9 KB
ID:	69590

    7.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1039906s.jpg
Wyświetleń:	314
Rozmiar:	230,6 KB
ID:	69591

    8.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1039878s.jpg
Wyświetleń:	311
Rozmiar:	210,3 KB
ID:	69592

    9.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1039881s.jpg
Wyświetleń:	309
Rozmiar:	203,8 KB
ID:	69593

    10.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1039766s.jpg
Wyświetleń:	312
Rozmiar:	149,8 KB
ID:	69594

  2. #2

    Domyślnie

    Kliszowe?
    Nastrój jak z lat 80. ale w Warszawie jest wiele takich miejsc, gdzie dopada taka atmosfera, jak wehikuł czasu, a te zdjęcia mnie przenoszą w czasie.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie, Lumix GX9 + trochę kombinacji w C1.
    Ale widać ładnie podrabia
    Co do klimatu, miało tak być, acz można dojrzeć "eklektyzm czasu" na każdym ze zdjęć. Ogólnie jakoś się tam zrobiło "sterylnie" acz smród ten sam co pamiętam z czasów codziennych dojazdów 20 lat temu. Co do zmian, budy ustępują miejsca automatom, EN57 w wersjach po 10 przeróbkach itd.
    A do analoga bym wrócił, ale się zrobiło drooooogo. I czasu mniej na skanowanie.

  4. #4

    Domyślnie

    Oj spędziłem na tym dworcu mnóstwo czasu jako student... czasem pociąg uciekł, czasem nie przyjechał.
    Zdjęcia raczej współczesne, ale klimat dobrany bardzo fajnie.
    Nikon FX i Olympus m4/3

  5. #5

    Domyślnie

    11.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5151959s.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	232,2 KB
ID:	72166

    12.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5151932s.jpg
Wyświetleń:	234
Rozmiar:	240,8 KB
ID:	72167

    13.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5151951s.jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	146,0 KB
ID:	72168

    14.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5151955s.jpg
Wyświetleń:	239
Rozmiar:	221,9 KB
ID:	72169

    15.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5151943s.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	233,0 KB
ID:	72170

    16.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P4143187s.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	106,2 KB
ID:	72171
    Ostatnio edytowane przez PM.M ; 15-05-2023 o 09:34

  6. #6

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    jeden
    siedem
    dziewięć
    siedemnaście
    dzięki za zdjęcia.
    myślę co piszę

  9. #9

    Domyślnie

    18.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P6142797m.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	266,9 KB
ID:	96904

    19.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P6132576m.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	258,9 KB
ID:	96906

    20.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P6132581m.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	392,8 KB
ID:	96907

    21.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P5279111m.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	321,5 KB
ID:	96908

  10. #10

    Domyślnie

    1 bardzo fajne 3 i 4 mogą być ale 2 mi tu nie pasuje
    Nikon FX i Olympus m4/3

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Śródmieście
    By pes in forum Architektura
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-06-2013, 11:54
  2. [ Architektura ] Warszawa Śródmieście
    By Lucky_Luck in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 12:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •