Close

Strona 48 z 49 PierwszyPierwszy ... 3846474849 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 481

Wątek: Kulinarnie

  1. #471

    Domyślnie

    Mniejsza z tymi napisami, bo wybieram je bez dłuższego zastanowienia, więc mogą być często nie trafione...

  2. #472

  3. #473

    Domyślnie

    275.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drinkgrapefruit-m.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	1,50 MB
ID:	80000


    276.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bigosik-2-m5.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	2,18 MB
ID:	80001


    277.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	boroweczkii-male-m.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1,41 MB
ID:	80002


    278.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pancakes-czekolada-m.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	1,69 MB
ID:	80005


    279.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kakaowysplash-male-m2.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1,18 MB
ID:	80004

  4. #474

    Domyślnie

    jakiś czas temu odpuściłem sobie komentarze Twoich prac, bo uważam, że osiągnąłeś coś sporo więcej, niż poziom typowego pstrykacza (ja bym za cholerę nie zrobił takich fot), ale później zacząłeś się kręcić wokół własnego ogna i nie rozumiem czemu nie chcesz zrobić kroku dalej, żeby wejść na poziom pro (przykładowo bardzo fajne i nietuzinkowe moim zdaniem prace produktowe wrzucał tu śruba), no ale kakao mi się spodobało, oczywiście okiem amatora, pewnie ludzie od porad, które konsekwentnie ignorujesz są innego zdania Ale podoba mi się zachowanie tonacji, sensowność dekoracji (czekolada i kakao, a nie jakieś dziwne spinaczyki), pozostałe "artefakty" są na tyle wybohekowane, że nie widać, czym są (choć z drugiej strony, rodzi się pytanie: czy powinny się znaleźć w kadrze? zwłaszcza ten ciemny słupek przed... zgaduję, że jakimś pojemniczkiem z wieczkiem).

    Z drobnych uwag - podkreślam zupełnego laika jeśli chodzi o odbiór i interpretację obrazu: czy nie byłoby ciekawiej zachować oświetlenie szklanki? W sensie, prawa strona strony (od moja) jest błyśnięta, później gradient przechodzi do ciemnego i nagle znowu, niepotrzebny moim zdaniem, rozbłysk. Sam błysk też ma na sobie krawędź dyfozora, niepotrzebną zupełnie (chyyba, że to jakaś futryna, czy winkiel. Z kolei w czekoladzie statycznej brakuje mi trochę wyciągnięcia z cienia. Ten rządek bliżej swoim kształtem jasno mówi czym jest, ale ten stosik koło szklanki? No i ostatnia sugestia, którą bym rozważył, gdyby to było moje zdjęcie: zrobiłbym zdjęcie "przed" albo umył szklankę "po" i przekleił prawą krawędź szklanki, nie wygląda ona obecnie zbyt estetycznie.

  5. #475

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    jakiś czas temu odpuściłem sobie komentarze Twoich prac, bo uważam, że osiągnąłeś coś sporo więcej, niż poziom typowego pstrykacza (ja bym za cholerę nie zrobił takich fot), ale później zacząłeś się kręcić wokół własnego ogna i nie rozumiem czemu nie chcesz zrobić kroku dalej, żeby wejść na poziom pro (przykładowo bardzo fajne i nietuzinkowe moim zdaniem prace produktowe wrzucał tu śruba), no ale kakao mi się spodobało, oczywiście okiem amatora, pewnie ludzie od porad, które konsekwentnie ignorujesz są innego zdania .
    Byłem tym, który tutaj czasem wrzucał trzy grosze. Uważam, że spora część tych uwag dalej nie straciła na aktualności. Ale należy też zauważyć, że autor konsekwentnie i w swoim stylu odbył długą podróż w dobrym kierunku. Na pewno dużej części populacji te zdjęcia mogą się "bezwarunkowo" podobać. A to w sumie kwestia podstawowa. Być może za parę lat znajdzie się w jeszcze lepszym punkcie.

    Trzeba też zauważyć, ze na tym prawie martwym (fotograficznie) forum autor jest jasnym punktem podtrzymującym życie i za to ma wielki plus.

  6. #476

    Domyślnie

    Dzięki Panowie za komentarze @odzio faktycznie trochę błądzę ostatnio, ale mam nadzieję, że się to unormuje.
    To wrzucę jeszcze zdjęcia ze Steakowni, z którą ciągle współpracuję. Pracowałem też ostatnio dla japońskiej knajpy i też te zdjęcia pokażę

    280.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stekosmazajawka-m2.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	1,40 MB
ID:	80024


    281.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stekosmazajawka-11-m3.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	3,09 MB
ID:	80027


    282.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stekczww-4-m3.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	4,88 MB
ID:	80026

  7. #477

    Domyślnie

    Narobiłeś mi smaka.

  8. #478

    Domyślnie

    Dzięki Jurek, cieszy mnie to

    283.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stekosmazajawka-9-m.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	2,07 MB
ID:	80074

  9. #479

    Domyślnie

    Nikt prawie nie pisze o burgerach, to wstawię kilka zdjęć dla Kateringu Japońskiego Katana Klient bardzo zadowolony, zdjęcia miały być z przewagą czerni/ciemnej szarości. Generalnie małe porcje kateringowe (mono porcje). Wykonałem dla tego klienta zdjęcia oraz logo Katana - w języku japońskim to nóż, ostrze (jakby kto pytał skąd ostatnie zdjęcie).

    A do burgerów i Steakowni jeszcze wrócę


    284.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	katana-catering-zajawka18-m.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	1,22 MB
ID:	80144


    285.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	katana-catering-zajawka2-m.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	1,55 MB
ID:	80145


    286.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	katana-catering-zajawka14-m.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	1,98 MB
ID:	80146


    287.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	katana-exclusive-zajawka34-m3.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	1,41 MB
ID:	80150


    288.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	katana-exclusive-zajawka9-m.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	1,78 MB
ID:	80148
    Ostatnio edytowane przez Pilej ; 18-05-2024 o 20:27

  10. #480

    Domyślnie

    Ładna ta ostatnia sesja. W pierwszej chwili nie bardzo miałem się do czego przyczepić, ale skoro autor nalegał by coś napisać to popastwię się chwile nad zdjęciem 287.
    Co zwróciło moją uwagę:
    - sałata w sushi ??? nie znam się na kuchni japońskiej, ale chyba ciut dziwne,
    - niedokładny retusz (w miseczce z sosem widać jakieś pyłki),
    - pod sałatą przy miseczce jakaś nitka,
    - kreska nad napisem - wygląda jak rysa na kamiennym talerzu.

    P.S. Fajnie, że chociaż ktoś wrzuca na to forum. Brawo Pilej za wytrwałość.

Strona 48 z 49 PierwszyPierwszy ... 3846474849 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. kulinarnie po wieczorynce
    By Ruppel in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-03-2008, 21:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •