Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Z elewacji zdjęte....

    Tam się teraz grzeją różniste robale....

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    Pozdrawiam
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  2. #2

    Domyślnie

    taa szok coraz fajniejsze zdjęcia... no gratuluje!!!



    pozdrawiam


    ps prawie wszytkie owady siedziały na elewacji domu?? kładziesz je tam specjalnie?? w sumie mądrze, bo spelniają role blendy ( biel ) oswietlając modele od dołu - bardzo sprytnie

  3. #3

    Domyślnie

    hehe to teraz zamiast na łąkę to po ścianach będziemy ganiać

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Popracuj nad światłem. Troszkę za słabo rozproszone i te cienie nie wyglądają zbyt ładnie. Na 1 ciachnąłbym lewą, bo w tej postaci kadr nie wygląda zbyt estetycznie. Na 7 ciachnąłeś nogę tego kwietnika. Ostrość i GO bdb, kolory też. Teraz czas na światło i kadry


    Cytat Zamieszczone przez arachiusz Zobacz posta
    hehe to teraz zamiast na łąkę to po ścianach będziemy ganiać
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  5. #5

    Domyślnie

    Ostrość jak najbardziej OK . Światełko za ostre przeszkadza troszkę w odbiorze .
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  6. #6

    Domyślnie

    Światełka rzeczywiście dużo,ale już niedługo będziemy tęsknić za nim......Ze światłem powalczę w następnym sezonie...Teraz wyskakuję na parę minut,strzelam co się napatoczy i .....przebieram..Z ręki zdarza się sporo nieostrości...Ot,tak to.....fajna zabawa.Oczywiście extra jak efekty też dobre....ale nie będę się chlastał jak coś nie wyjdzie......Serdeczne dzięki za uwagi...
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •