Close

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 100

Wątek: Sezonowo

  1. #31

    Domyślnie

    Bardzo ładne, lubię takie zdjęcia, mgła, światło, szadź na drzewach w tle.
    Aczkolwiek bardziej mi osobiście sie widzi w kwadracie, ale to szczegół.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #32

    Domyślnie

    Foto 16 ma fajny klimat. Zgodzę się z przedmówcą, że kwadrat byłby chyba ciekawszy. Może wymyślam, ale skoro łódka jest dziobem do prawej, to bardziej by mi pasowała z lewej strony kadru. A jak się nie da, to centralnie.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  3. #33

    Domyślnie

    no prosze, ale na kwadraty was wzielo
    Tak generalnie to juz jest crop i kwadrat byl w moich rozwazaniach, ale czasami lubie troche rozszerzyc wizje - chyba szkoda mi bylo tej zawijastej mgly od lewej utracic i jednej boji(?)

    dla porownania, tak to widze...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	square 52.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	975,0 KB
ID:	68677

  4. #34

    Domyślnie

    Dla mnie bomba, powiesiłbym w dużym formacie
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #35

    Domyślnie

    Moim zdaniem, lepiej pod względem kadrowania. Podoba się
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  6. #36

    Domyślnie

    Ja wiem że to nie koncert życzeń, ale ja widziałbym to jednak w prostokącie z większą wolną przestrzenią przed jachtem niż za.
    Aha, i bez ramki.

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    Ja wiem że to nie koncert życzeń, ale ja widziałbym to jednak w prostokącie z większą wolną przestrzenią przed jachtem niż za.
    Aha, i bez ramki.
    Kwadrat nadmiernie eksponuje dość banalny jacht. Teraz to zrobiło się zdjęcie statku. Czyli zdecydowanie (dla mnie) lepszy jest prostokąt, może nawet ciut więcej jak na pierwszej interpretacji.

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez edytarice Zobacz posta
    no prosze, ale na kwadraty was wzielo
    a wiesz czemu? oczywiście według mnie, ponieważ masz więcej wolnej przestrzeni za łódką a nie przed
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  9. #39

    Domyślnie

    Ogladam Twoje prace i powiem Ci ze czujesz fotografie, praktyka zrobi swoje, bardzo ładna kolorystyka, jezeli to mozliwe, straj sie mniej wyciagac z cienia, tam gdzie sie da , zdjecia nabiora jeszcze wiekszej plastyki, lekka winietka eksponujaca srodek czesto bardzo pomaga, jedynie nalezy pamietac zeby sam srodek nie był zbyt jasny po dodaniu winiety, bo bedzie to wygladac nienaturalnie .
    Co do kadrowania, straj sie rownowazyc kadr, tzn. zawartosc powinna byc mniej wiecej wywazona dla przykładu 15 - tka ma za duzo krzaczorow po prawej, ktore nie wiele wnosza do pracy, jezeli nie mozna inaczej bo po lewej moze byc cos co przeszkadza, kadrowałbym ciasniej lub w kwadrat.

    Zdjecie z łodka w klimacie rewelacyjne, nalezy pmietac o tym o czym wspomniano, łodka winna wplywac do kadru, winna byc w tkzw. mocnym punkcie wowczas byłoby rewelacyjnie, w kwadracie jest dobrze szkoda tylko ze nie szerzej, generalnie dobry krajobraz sam sie prosi o szerokosc , przestrzen robi swietna robote jezeli kadr jest atrakcyjny, duzo dobrego swiatła Ci zycze

  10. #40

    Domyślnie

    dzieki za komentarze, mam tam jeszcze dosyc sporo strzalow ale brak czasu na ich przeglad i edycje.
    Jestem gdzies z 6 miesiecy w plecy, bo ostatnio mam taki crazy life.

    Tutaj nastepne foto, nie pamietam juz jaki numer - dajmy na to ze 16. przymrozone drzewa w chlodnej, zimowej kolorystyce ... cos ostatnio mnie bardziej na niekonwencjonalne krajobrazy bierze ... tu jest chaos, ale tez spokoj i zimowa magia - tak to czuje ! de gustibus

    16.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	52586700212_30c3801656_o.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	3,26 MB
ID:	68800

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •