Close

Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 197
  1. #41

    Domyślnie

    Mega, mega super się ogląda. Jest super, kadry książkowe, światło pięknie wyczekane i zaplanowane. Naprawdę solidne prace nad którymi, ja osobiście, zatrzymałem się na dłużej. Staje się, od teraz, twoim wielkim fanem.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #42

    Domyślnie

    Super watek.
    18 i 15 wyrywaja z kapci
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    20 wybitna. Świetne warunki. Że mi się takie nigdy nie trafiają. Jaki to przedział czasowy i jaka intensywność wypadów?
    Dzięki
    Choć pierwsze zdjęcie krajobrazowe zrobiłem w 2015 roku i defacto, to forum było pierwszym miejscem w sieci, gdzie je udostępniłem, to świadomie zacząłem w 2019. Dlatego najstarsze fotografie w tym wątku datuję na 2019 rok. Jeśli chodzi o warunki, to w czepku urodzony nie jestem. Swoje musiałem wyjeździć i wychodzić. Bywało tak, że byłem w plenerze kilka razy w tygodniu, aby trafić odpowiedni warun (praca pozwalała) teraz jest z tym gorzej, ale dalej działam

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Mega, mega super się ogląda. Jest super, kadry książkowe, światło pięknie wyczekane i zaplanowane. Naprawdę solidne prace nad którymi, ja osobiście, zatrzymałem się na dłużej. Staje się, od teraz, twoim wielkim fanem.
    Bardzo mi miło czytać takie słowa o ciebie. Kiedy jeszcze nie wiedziałem co to iso i przysłona to już podziwiałem twoje foty, tu na forum

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Super watek.
    18 i 15 wyrywaja z kapci
    Bardzo dziękuję

  4. #44

    Domyślnie

    Kolejny mix, tym razem w pionie.

    23. Pradolina Bzury - Neru

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_5775.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	1,17 MB
ID:	62892

    24. Park Klepacza w Łodzi

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_5992.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	1,92 MB
ID:	62893

    25. Wyspa Sobieszewska

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_5681.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	785,1 KB
ID:	62894

    26. Woj. łódzkie, kilka metrów po lewej idzie droga wojewódzka nr. 702 Przypadkowy strzał, dlatego warto wozić ze sobą aparat.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3685.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	1,09 MB
ID:	62895

    27. Jaworzyna Tatrzańska

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_5189.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	881,7 KB
ID:	62896

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emoka Zobacz posta
    Dzięki
    Choć pierwsze zdjęcie krajobrazowe zrobiłem w 2015 roku i defacto, to forum było pierwszym miejscem w sieci, gdzie je udostępniłem, to świadomie zacząłem w 2019. Dlatego najstarsze fotografie w tym wątku datuję na 2019 rok. Jeśli chodzi o warunki, to w czepku urodzony nie jestem. Swoje musiałem wyjeździć i wychodzić. Bywało tak, że byłem w plenerze kilka razy w tygodniu, aby trafić odpowiedni warun (praca pozwalała) teraz jest z tym gorzej, ale dalej działam
    Widać że swoje musiałeś odstać i wyjeździć. Ale bez wątpienia warto było świetne zdjęcia.

  6. #46

    Domyślnie

    23 - co kadr pięknie ułożony! Jak zapewne wiesz mam słabośc do krajobrazowych pionów. Ale to zdjecie naprawdę się wyróżnia.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    23 - co kadr pięknie ułożony! Jak zapewne wiesz mam słabośc do krajobrazowych pionów. Ale to zdjecie naprawdę się wyróżnia.

    Edit: To jak się kliknie to się aż tak powiększa? WOW!!!!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #47

    Domyślnie

    @emoka


    Świetne zdjęcia i bardzo dobra kolorystyka - ciepła, bajkowa, różnorodna, jakże daleka od standardowego cyfrowego obrazu.

    02. wymiata, świetny unikalny kadr
    03. klimacik trochę zalatuje Azją
    06. lekkie, artystyczne
    07. pobudza ciekawość, fajna przygaszona kolorystyka
    10. super, świetnie użyty szeroki kąt
    12. świetny mostek, mógłbyś tam przyciągnąć jakąś naturalną, rozczochraną modelkę
    14. super kadr, zamek wygląda dosyć specyficznie
    15. świetne cienie
    16. mega klimacik a la hdr, nawet flara wymięka przy słonecznikach
    18. bajkowe
    19. tutaj też przydałaby się modelka, w prawej części kadru
    20. fajne, zupełnie inne niż reszta puli
    22. świetny kadr i kolorystyka
    23. to coś więcej niż zdjęcie, użyłbym określenia sztuka
    24. świetny kadr, wielowymiarowy

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    23 - co kadr pięknie ułożony! Jak zapewne wiesz mam słabośc do krajobrazowych pionów. Ale to zdjecie naprawdę się wyróżnia.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    23 - co kadr pięknie ułożony! Jak zapewne wiesz mam słabośc do krajobrazowych pionów. Ale to zdjecie naprawdę się wyróżnia.

    Edit: To jak się kliknie to się aż tak powiększa? WOW!!!!
    Cieszę się, że ci się podoba. No ja ostatnio coraz częściej fotografuję w pionie, chyba dojrzałem do tego

    - - - - kolejny post - - - - - -
    @KaarooL

    Bardzo dziękuję za komentarz, trochę czasu musiałeś poświęcić. Jeśli chodzi o modelki to faktycznie coraz częściej myślę żeby zaprosić do współpracy.

  9. #49

    Domyślnie

    Dawno nie widziałem tak mocnego setu prac tutaj, każda z nich zasługuje na własny wątek. Widać ogrom czasu włożony w "wychodzenie" sobie warunków, dobre - klasyczne ale nie nudne - kadrowanie, i obróbkę na najwyższym poziomie.
    Najlepsze jest, że fotografujesz miejsca które nie są samoistnymi hitami (jak jakaś Toskania, czy bardziej lokalnie Łapszanka czy Ponidzie). Fotografujesz "zwykłe" tereny w niesamowitych warunkach i pokazujesz ich piękno.
    Poziomy są najlepsze i można nimi nacieszyć wzrok na większym monitorze. Piony mimo wszystko kojarzą mi się z dostosowaniem się do wymiarów telefonu. Ale to już moje prywatne przemyślenia a nie to że Twoim pionom czegoś brakuje...

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Dawno nie widziałem tak mocnego setu prac tutaj, każda z nich zasługuje na własny wątek. Widać ogrom czasu włożony w "wychodzenie" sobie warunków, dobre - klasyczne ale nie nudne - kadrowanie, i obróbkę na najwyższym poziomie.
    Najlepsze jest, że fotografujesz miejsca które nie są samoistnymi hitami (jak jakaś Toskania, czy bardziej lokalnie Łapszanka czy Ponidzie). Fotografujesz "zwykłe" tereny w niesamowitych warunkach i pokazujesz ich piękno.
    Poziomy są najlepsze i można nimi nacieszyć wzrok na większym monitorze. Piony mimo wszystko kojarzą mi się z dostosowaniem się do wymiarów telefonu. Ale to już moje prywatne przemyślenia a nie to że Twoim pionom czegoś brakuje...
    Dzięki za komentarz Kiedyś gdzieś przeczytałem, że najlepsze fotografie robi się na swoim "podwórku" i chyba coś w tym jest. Możemy powtarzać kadry w różnych warunkach. Jadąc na przysłowiowy koniec świata jesteśmy zdani na dwa uda, albo się uda, albo nie uda

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Kolejna porcja

    28. Wyżyna Miechowska, podobne tereny co Ponidzie, tylko mniej oblegane

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0480-Edit.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	1,42 MB
ID:	62932

    29. Pradolina Bzury - Neru (panorama)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_5740-Edit-2.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	1,74 MB
ID:	62933

    30. Rzeka Jeziorka koło Piaseczna

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0323-Edit-7.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	1,19 MB
ID:	62934

    31. Rzeka Mroga woj. łódzkie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_6984.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	1,52 MB
ID:	62935

    32. Buczyna Janinowska woj. łódzkie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9495-Edit.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	1,28 MB
ID:	62937
    Ostatnio edytowane przez emoka ; 20-05-2022 o 00:41

Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Indie w moim obiektywie
    By verus in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 21:47
  2. [ Przyroda ] Ptaki w moim obiektywie
    By Amedos in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 195
    Ostatni post / autor: 30-07-2012, 20:40
  3. Praga w moim obiektywie...
    By sea21 in forum Plenery i warsztaty rok 2010 (Paryż, Barcelona, Praga, Biebrza, Zakopane, Bytom)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 27-02-2010, 22:26
  4. [ Architektura ] Cres w moim obiektywie
    By verus in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-12-2009, 11:51
  5. Zlot w moim obiektywie
    By Marta Baranowska in forum Plenery i warsztaty rok 2008 (Pojezierze waleckie, Bieszczady)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 29-10-2008, 15:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •