Close

Strona 20 z 48 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 472

Wątek: Kulinarnie

  1. #191

    Domyślnie

    Jak dla mnie, moim amatorskim okiem, na 108 czerwień pomidorów gryzie się z resztą jasnych partii sceny. Widziałbym tam raczej coś jasnozielonego, jakieś gruszki czy jabłka, tylko nie wiem czy by pasowały do wiaderka. A samo wiaderko i materiał przed nim chyba przepalone (ale kroplomierzem nie sprawdzałem ).

  2. #192

    Domyślnie

    111 raczej odbiera ochotę do jakiejkolwiek konsumpcji...

  3. #193
    Oszczędny w słowach Awatar Kulfon77
    Dołączył
    03 2021
    Miasto
    Sieradz,Rheinstetten
    Posty
    53

    Domyślnie

    A ja mysle,ze 111 holduje starej dobrej zasadzie w gastronomii i nie tylko...
    Czasem mniej znaczy wiecej.....
    Pozdrawiam

  4. #194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    111 raczej odbiera ochotę do jakiejkolwiek konsumpcji...
    W sumie nie byłem pewien co do tej fotografii, byłem ciekaw po prostu opinii. Fajnie, jakbyś wypowiedział się o pozostałych.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kulfon77 Zobacz posta
    A ja mysle,ze 111 holduje starej dobrej zasadzie w gastronomii i nie tylko...
    Czasem mniej znaczy wiecej.....
    Dzięki, czyli zdania są podzielone...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez lukasz_kk Zobacz posta
    Jak dla mnie, moim amatorskim okiem, na 108 czerwień pomidorów gryzie się z resztą jasnych partii sceny. Widziałbym tam raczej coś jasnozielonego, jakieś gruszki czy jabłka, tylko nie wiem czy by pasowały do wiaderka. A samo wiaderko i materiał przed nim chyba przepalone (ale kroplomierzem nie sprawdzałem ).
    Dzięki za komentarz, możesz mieć rację, że przepaliłem trochę tą serwetkę... Na jabłka czy gruszki to wiaderko za małe trochę
    Ostatnio edytowane przez Pilej ; 06-03-2022 o 22:11

  5. #195
    Oszczędny w słowach Awatar Kulfon77
    Dołączył
    03 2021
    Miasto
    Sieradz,Rheinstetten
    Posty
    53

    Domyślnie

    Do dekoracji ja osobiscie staram sie uzywac pietruszki naciowej kedzierzawej
    -ma ona bardziej wysycona,przepiekna zielona barwe,oraz jest bardziej zwarta w budowe.
    Pomidorki i papryczke pod spaghetti mozna lekko podsmazyc w calosci z lodyga,bedzie sie cudnie blyszczec-jesli tylko nie wpakujesz ich do lodowki przed sesja foto
    Nie lubie duzych stalowych wiedelcy bezposrednio na talerzu przykuwajacych uwage,lepiej gdyby sobie lezal obok w jakijes fajnej serwecie zawiniety
    To takie moje pinc groszy.
    Pozdrawiam

  6. #196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kulfon77 Zobacz posta
    Do dekoracji ja osobiscie staram sie uzywac pietruszki naciowej kedzierzawej
    -ma ona bardziej wysycona,przepiekna zielona barwe,oraz jest bardziej zwarta w budowe.
    Pomidorki i papryczke pod spaghetti mozna lekko podsmazyc w calosci z lodyga,bedzie sie cudnie blyszczec-jesli tylko nie wpakujesz ich do lodowki przed sesja foto
    Nie lubie duzych stalowych wiedelcy bezposrednio na talerzu przykuwajacych uwage,lepiej gdyby sobie lezal obok w jakijes fajnej serwecie zawiniety
    To takie moje pinc groszy.
    Dzięki za pinc groszy

    Tutaj użyłem zwykłej pietruchy z Biedronki, ale rozejrzę się za tą naciową kędzierzawą. Co do widelca, jakoś tak obok mi nie pasował, nie miałem ciemnej serwetki, a jasna by chyba za mocno kontrastowała. Dlatego zdecydowałem się położyć na talerzu...

  7. #197

  8. #198

  9. #199

    Domyślnie

    a czemu by nie zaświecić dodatkowym światłem od prawej strony z przodu (od strony aparatu i patrzącego)? rozjaśnić cień od talerza i rozświetlić cienie na borówkach znajdujące się w naleśniku?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #200

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    a czemu by nie zaświecić dodatkowym światłem od prawej strony z przodu (od strony aparatu i patrzącego)? rozjaśnić cień od talerza i rozświetlić cienie na borówkach znajdujące się w naleśniku?
    Tak mogłem zrobić, niestety naleśniki już zjedzone

    115. Zupa z soczewicy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zupazsoczewicy-p.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	1,31 MB
ID:	60996



    116.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zupazsoczewicy-2-p.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	663,1 KB
ID:	60997

Strona 20 z 48 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. kulinarnie po wieczorynce
    By Ruppel in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-03-2008, 21:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •