Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61
  1. #31

    Domyślnie

    Fajne te papryczki. Ta na 18. mocno kształtem przywodzi mi na myśl nóż. Może warto by było to wykorzystać pod kątem ostrości chilli?

  2. #32

  3. #33

    Domyślnie

    Nie znam się, ale...
    Popierwsze, jak dla mnie, ładnie sfotografowane, fajne kolory. Może bym mniej rozmył miskę z borówkami w tle. (Ale może i nie).
    Ale - borówki je się garściami, kupuje w opakowanich minimum 0,5kg. I pokazanie ich w takim aptekarskim sztafażu - mnie koliduje z codziennym doświdczeniem.
    Ja po prostu do porannego musli wrzucam więcej.
    Gdyby na szufelce była przyprawa - pieprz, mielony szafran czy papryka, proporcje byłby zgodne z doświadczeniem.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #34

    Domyślnie

    @Kojocisko Masz rację, mnie też się ta szufla wydawała za mała. Zamówiłem kilka takich szufelek, ale nie spojrzałem na wymiary - okazały się za małe (a chciałem koniecznie borówki).
    Ostatnio edytowane przez Pilej ; 05-08-2021 o 14:00

  5. #35

    Domyślnie

    Ja się mało znam na fotografii, a tego rodzaju to już w ogóle, ale jako odbiorca trzy borówki dałbym po lewej od szufelki, a samą szufelkę nieco w prawo.
    No i ostrość by się przydała nieco w tył w stosunku do tego co widać.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wind Mill Zobacz posta
    Ja się mało znam na fotografii, a tego rodzaju to już w ogóle, ale jako odbiorca trzy borówki dałbym po lewej od szufelki, a samą szufelkę nieco w prawo.
    No i ostrość by się przydała nieco w tył w stosunku do tego co widać.
    Dzięki za komentarz. Masz na myśli, żeby te borówki się wysypywały z szufelki?

  7. #37

    Domyślnie

    Zdjecie numer 20 jest absurdalne. Bez pomysłu. Bez obróbki. Bez światła. Dlaczego taka mała głębia ostrości?
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Zdjecie numer 20 jest absurdalne. Bez pomysłu. Bez obróbki. Bez światła. Dlaczego taka mała głębia ostrości?
    Uwierz mi, jest sporo obróbki... Głębia wydawała mi się wystarczająca, chciałem oddzielić szufelkę od miski i tła.

  9. #39

    Domyślnie

    @Pilej moja bardzo dobra i for free rada: załóż konto na insta: trwa to 10 sekund i będziesz miał dostęp to bzyliona zdjęć na interesujący cię temat. Możesz pytać, zapisywać się na kursy, kupować presety i tutoriale.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pilej Zobacz posta
    Dzięki za komentarz. Masz na myśli, żeby te borówki się wysypywały z szufelki?
    Tak jak jest, głównym motywem wydają się (powinny być) borówki w szufelce. Te obok imho odciągają wzrok.
    Po lewej miały by dwa zadania - linia wiodąca do głównego obiektu plus owe wysypywanie się tworzyło by może jakąś historię? Do tego będąc bardziej w nieostrości tak nie przykuwały by tak uwagi.
    Takie moje teoretyczne dywagacje, czy sensowne okazało by się po zrobieniu tak zdjęcia.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. (martwa) natura..
    By astramus in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-01-2012, 20:12
  2. Martwa natura
    By NiKtos in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-07-2011, 16:10
  3. Martwa natura...
    By jerezano in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-2008, 15:15
  4. [ Przyroda ] (nie) martwa natura
    By piotr37 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-03-2008, 23:01
  5. 'Martwa' natura
    By Janis in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2008, 14:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •