Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Będę bronił dwójki, jako pewnego eksperymentu, właśnie z tym nieostrym pierwszym planem. Jest to pewne odejście od landszaftowego schematu "ostro wszędzie".
    Dla mnie ostro wszędzie być nie musi, GO jest po to żeby ją wykorzystywać Ale... w tym przypadku za bardzo mydlany jest ten pierwszy plan. Fajnie jest jak nieostrości wprowadzają przestrzeń, trójwymiarowość i chyba tutaj tego zabrakło, właśnie przez to nadmierne rozmycie.
    Fuji

  2. #12

    Domyślnie

    Kontynuując... rok później. W poszukiwaniu mniej popularnych miejsc, prawie ten sam kadr, ale dwa różne traktory No i było bardziej zielono.

    4

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2020-05-25-Ponidzie1.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	1,87 MB
ID:	39806


    5

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2020-05-26-Ponidzie2.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	2,02 MB
ID:	39807

  3. #13

    Domyślnie

    Jak dla mnie bardziej przemawiają tego typu ciasne kadry ale bez nieba. Znając klimat tamtych miejsc jednak zdjęcie nr 1 i 3 najbardziej mi podchodzi, ostatnie dwa zdjęcia nie zatrzymują mnie na dłużej, ale każdy widzi inaczej. Trafiłeś na pola po deszczu ? W tym roku najpierw wirus i susza, jak udało mi się odszukać nieco podobne miejsca tylko bliżej Krakowa to ziemia była jak skała i kolorem przypominającym popiół.

  4. #14

    Domyślnie

    Na 4 podoba mi się zróżnicowana faktura "zieleni" i oczywiście mocne linie. Obecność nieba mi nie wadzi ale nachalna winieta już tak.

  5. #15

    Domyślnie

    Sa ladniejsze pola do obfotografowania- czyste linie, wyraznie zdefiniowane struktury. Tutaj: krzywo, nieciekawie, chaotycznie- jesliby chciec naprawde cos zlego powiedziec: polnische (Land)wirtschaft. Niebo wyglada jak za szeroka zagubiona (gdzie pozostale 3?) ramka dziwnego koloru. Winieta: bez watpienia nieudany experyment.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  6. #16

    Domyślnie

    Winiety jestem winny, nie mam na to usprawiedliwienia
    Zieleń - kilka dni padało, to wystarczyło.
    Resztę uwag biorę pod rozwagę. Uwagi o chaosie - mogłem wrócić w miejsce gdzie zrobiłem 1 i 2, ale wolałem eksperymentować. Czasem się wygrywa, czasem nie.

  7. #17

    Domyślnie

    Jak dla mnie ten odcień zieleni świetnie wygląda w zestawianiu z jasnymi polami. Przyjemne w odbiorze.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krunz Zobacz posta
    Jak dla mnie ten odcień zieleni świetnie wygląda w zestawianiu z jasnymi polami. Przyjemne w odbiorze.
    Dla mnie też
    Mnie te kadry bardzo podchodzą. Jest światło linie i rytmy. Jest też mocny punkt w postaci ciągnika. Jednym słowem świetne zdjęcia.
    Fuji

  9. #19

    Domyślnie

    2021, wiosna. Odkopuję wątek Zacznę od klasycznego już kadru z Grodziska Stradów.

    6

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2021-05-07-Grodzisko.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	1,27 MB
ID:	51262

  10. #20

    Domyślnie

    Faktycznie klasyk, jak mówi lektura Google Images. Ale mi nieznany. I nie tylko dlatego, się podoba.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Wiosenne Ponidzie
    By gremed in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-05-2019, 09:35
  2. [ Krajobraz ] Ponidzie
    By gremed in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-05-2018, 19:37
  3. Po mojemu
    By pinquin in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-05-2011, 08:15
  4. [ Krajobraz ] Ponidzie
    By Dyzma in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-06-2010, 15:15
  5. [ Przyroda ] Po mojemu
    By Grzegorka in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 18:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •