@zeberek1, gdyby współczesne dzieciak czy nawet młodzież, przenieść tak z 40-50 lat wstecz, zwłaszcza na wieś i właśnie w zimę, to by pomyśleli, że są na innej planecieSam sporo faktów znam tylko z opowieści np. rodziców, ale na część fajnych tradycji i tego wiejskiego życia, jeszcze się zdążyłem załapać jako dziecko
Jeśli masz gdzieś jakieś zdjęcia z okresu Bożego Narodzenia to wrzuć. Zrobi się klimatycznie i sentymentalnie jeszcze bardziej![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami