Close

Strona 55 z 80 PierwszyPierwszy ... 545535455565765 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 799
  1. #541

    Domyślnie

    @zeberek1, gdyby współczesne dzieciak czy nawet młodzież, przenieść tak z 40-50 lat wstecz, zwłaszcza na wieś i właśnie w zimę, to by pomyśleli, że są na innej planecie Sam sporo faktów znam tylko z opowieści np. rodziców, ale na część fajnych tradycji i tego wiejskiego życia, jeszcze się zdążyłem załapać jako dziecko
    Jeśli masz gdzieś jakieś zdjęcia z okresu Bożego Narodzenia to wrzuć. Zrobi się klimatycznie i sentymentalnie jeszcze bardziej
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  2. #542

    Domyślnie

    375.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4208.JPG
Wyświetleń:	318
Rozmiar:	629,4 KB
ID:	47555

  3. #543

    Domyślnie

    no pieknie, pojade kupic domek w Karkonoszach, rozmarzylem sie...
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #544

    Domyślnie

    A on ostatkiem sił jeszcze trwa... Pochylony... jakby wiekiem zgarbiony... Zębem czasu już mocno nadgryziony...

    376.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4262_01.JPG
Wyświetleń:	618
Rozmiar:	539,6 KB
ID:	47565

  5. #545

    Domyślnie

    Okienko w domku babci 96 letniej...

    377.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4289_01.JPG
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	805,3 KB
ID:	47584

  6. #546

    Domyślnie

    Piękny reportaż a za ostatnie dwa zdjęcia chylę czoła..

  7. #547

    Domyślnie

    @dziadek dziękuję... Robię to co kocham i co sercem czuję...

  8. #548

    Domyślnie

    Ja też bardzo lubię ten wątek, a zdjęcie 376 od razu po wstawieniu zatrzymało mnie na dłużej, choć, wtedy nie skomentowałem. Bardzo nostalgiczne, w zasadzie, idealnie pasujące jako zwieńczenie tego wątku. Choć chcę jeszcze oglądać tutaj nowe zdjęcia, to jednak to zdjęcie z tą pustą przestrzenią i pochylonym krzyżem skojarzyło mi się z odchodzącym światem takiej wsi. Ze sposobem życia tych ludzi, ze spokojem, które nigdzie indziej nie ma. To wszystko przemija i się wali, tak jak pochyla się ten krzyż.
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  9. #549

    Domyślnie

    Ten przechylony krzyż to wręcz znak naszych czasów..

  10. #550

Strona 55 z 80 PierwszyPierwszy ... 545535455565765 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Ostatnie promienie lata portretowo
    By Dexter88 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-09-2013, 09:49
  2. [ Przyroda ] ostatnie tchnienie lata
    By .:Ania:. in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 07:31
  3. [ Krajobraz ] Ostatnie powiewy lata
    By fotokornik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2012, 18:39
  4. [ Krajobraz ] Ostatnie Tchnienie Lata - Las
    By judith_manson in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 09-08-2011, 13:23
  5. [ Krajobraz ] Ostatnie dni lata
    By Klausik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 01:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •