Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Mam i D850 i Z7, także nie chodzi tu o ograniczenia sprzętowe, tylko o świadomy wybór, a on wybiera mały lekki fotpakt, przed ciężkimi lustrami, czy nawet i ML.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Mam i D850 i Z7, także nie chodzi tu o ograniczenia sprzętowe, tylko o świadomy wybór, a on wybiera mały lekki fotpakt, przed ciężkimi lustrami, czy nawet i ML.
    Wydaje mi się, że jak obserwuję Twoją obecność na forum to wiesz jaka jest różnica między obiektywem i matrycą z kompakta a plastyką, głębią, jakością obrazu z lustra/bezlustra z FF. Więc JA z pełną świadomością i konsekwencjami wybieram dobre szkło, dużą matrycę i większą wagę, Twój świadomy wybór może być inny. Ja stawiam na jakość zdjęcia, nie tylko na Instagramie czy forum, ale także w druku. Kompakt mi tego nie da. To, że muszę wnieść trochę kilogramów nie stanowi dla mnie problemu, przez 20 lat wspinania i targania szpeju wspinaczkowego na plecach przyzwyczaiłem się do tego. I wszyscy fotografowie outdoor/adventure jak Keith Ladzinski, Jimmy Chin, Christian Pondella, Rainer Eder i inni fotografują albo bezlustrem FF albo lustrzanką z ciężkimi obiektywami i to jest też ich - zapewniam cię, że świadomy - wybór.

  3. #13

    Domyślnie

    @sruba

    Kiedyś też dźwigałem niczym wielbłąd, ale odkąd wszedłem w wiek emerytalny, to kompromis jest już często obowiązkowy.

    Pozdrawiam.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    @sruba

    Kiedyś też dźwigałem niczym wielbłąd, ale odkąd wszedłem w wiek emerytalny, to kompromis jest już często obowiązkowy.

    Pozdrawiam.
    No więc właśnie, czasem każdy ma inne priorytety czy możliwości, czy tez jakiś już wypracowany workflow. Pozdrowienia

  5. #15

    Domyślnie

    W ten weekend miałem zaplanowane bardzo intensywne focenie, ale pogoda mocno pokrzyżowała plany... Po przejechaniu dookoła prawie całej Jury, przeganiani przez deszcz, w końcu wylądowaliśmy z powrotem w Krakowie... daliśmy sobie ostatnia szansę i podjechaliśmy na Cmentarzysko w Dolinie Będkowskiej, i po raz kolejny potwierdzenie znalazła zasada, że nieraz najciekawsze rzeczy mamy tuż pod nosem, wystarczy tylko nauczyć się patrzeć... Tomek "Rotten" Berniak na "Piazza della condoma" VI.4/4+, Lewe Cmentarzysko, Dolina Będkowska.


    2.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC9178readySMALL.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	1,13 MB
ID:	39758

  6. #16

    Domyślnie

    Kolejne impresje z naszej Jury, jako, że koronawirus mocno ogranicza jeszcze podróżowanie...


    3.

    Tomek "Rotten" Berniak na ultraklasyku Piotra "Szalonego" Korczaka - "Udręka i ekstaza" na Gołębniku, typowe dla dróg "Szalonego" dogięcie do pasa z dwójki do fakera


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC9571readySMALL.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	975,1 KB
ID:	40517


    4.

    Daria Brylova na "Przygód kilka Wróbla Ćwirka" VI.4+/5 (VI.5?) na Wróblowej, Smoleń.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC9989readySMALL.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	604,5 KB
ID:	40518

  7. #17

    Domyślnie

    Czwóreczka jest świetna Fajnie ułożony kadr.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #18

    Domyślnie

    Bardzo dobre kadry, w szczególności dwa ostatnie. Na 4 wyjątkowo czuć grawitację!

  9. #19

    Domyślnie

    5.

    Tomek "Rotten" Berniak i jego "Pierwszy krok w chmurach" VI.3, Filar Birowa.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0301readySMALL.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	762,0 KB
ID:	40979

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Between the rocks...
    By Greg77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-06-2014, 23:57
  2. [ Krajobraz ] Mupe Rocks.
    By Adam Majchrzak in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 18-06-2012, 16:49
  3. [ Krajobraz ] Old Harry Rocks
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-03-2009, 11:20
  4. [ Krajobraz ] Mupe Rocks
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 12-01-2009, 22:49
  5. [ Portret ] On the rocks...
    By streetfighter69 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-11-2008, 15:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •