Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Krzysztof Wielicki

    Witam,
    zdjęcie powstało jako swego rodzaju uzupełnienie do prelekcji Jima Herringtona, autora projektu i książki "The Climbers", w której zaprezentował portrety wykonane w przeciągu wielu lat najsłynniejszym amerykańskim (i nie tylko) wspinaczom. Przy okazji wizyty Jima w Polsce na Krakowskim Festiwalu Górskim, wraz z dwoma kolegami - Adamem Kokotem i Piotrkiem Deską zostaliśmy poproszeni przez organizatorów o wykonanie portretów naszym wybitnym postaciom ze świata wspinaczki i himalaizmu. Mi przypadł zaszczyt sfotografowania Krzysztofa Wielickiego, efekt tej sesji poniżej. Sytuacja była dla mnie niełatwa, ponieważ po pierwsze nie miałem zbyt wiele czasu na foty, po drugie w domu pana Wielickiego nie było - czego się spodziewałem - żadnych gadżetów, czy pamiątek z wypraw, żadnego "historycznego" ekwipunku, który mógłby mi pomóc zbudować scenerię czy posłużyć jako rekwizyt czy stylizacja, no a po trzecie byłem tą sesją nieźle zestresowany Aczkolwiek to już druga sesja portretowa - po naszej dwukrotnej Mistrzyni Świata i kandydatce na Igrzyska Olimpijskie w Tokio - Oli Rudzińskiej, kiedy wychodzę poza ramy moich głównych zainteresowań - fotografii sportowej i mam okazję portretować postaci tego formatu.




    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC3298readyFLAT_v2small.jpg
Wyświetleń:	376
Rozmiar:	2,31 MB
ID:	38095

  2. #2

    Domyślnie

    Rekwizytow nie bylo ale z tym spojrzeniem w gore swietny pomysl.
    Znajac sportretowana postac, mozna sie doszukiwac tesknego spojrzenia za szczytem w dali...

    Zdjecie mz dobre i mi sie podoba.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Według mnie to dobry portret i bardzo fajnie wybrnąłeś z sytuacji braku rekwizytów. Weź pod uwagę że z rekwizytami wcale nie musiało byc lepiej

  5. #5

    Domyślnie

    CO za świetny portret!

    Już dawno nie widziałem - a tutaj na forum zwłaszcza - tak wspaniałego zdjęcia portretowego. Wszystko mi się w nim podoba: światło, kompozycja, rozłożenie ciężarów, opanowanie techniki, obróbka...

    Za takie zdjęćia przyznaję z absolutnie czystym sumieniem PLUSA GIGANTA!
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #6

    Domyślnie

    Oj ładne! Co najmniej " szóstka na wędce" Pan Krzysztof powinien być dumny! Fotograf też!
    Nadal F100 + FILM(pojawił się D80)

  7. #7

    Domyślnie

    Fajne . Dobre .
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  8. #8

    Domyślnie

    Już inny kolega mnie ubiegł i zakapował zdjęcie tam gdzie trzeba, to chociaż od siebie napiszę krótko, że bardzo mi się ten portret podoba, efekt sesji wyszedł wyśmienicie
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za tak pozytywne komentarze i bardzo się cieszę, że pomysł, jaki miałem na to zdjęcie i jego interpretację okazał się czytelny

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Krzysztof
    By emet_b in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-09-2014, 22:50
  2. [ Portret ] ~ Pan Krzysztof ~
    By mswilk in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-10-2010, 15:06
  3. [ Portret ] Krzysztof
    By Jarek78 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-04-2009, 14:43
  4. [ Portret ] Krzysztof Fus
    By conik in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-04-2009, 17:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •