Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Zachód w Zachodnich

    Hej,

    Byłem w zeszłym miesiącu i już mi się tęskni

    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC8183-Edit2.jpg
Wyświetleń:	362
Rozmiar:	550,3 KB
ID:	35839

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC8349-denoise-adjust2.jpg
Wyświetleń:	364
Rozmiar:	746,6 KB
ID:	35840

    3.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC8350-Pano-Edit-2small.jpg
Wyświetleń:	362
Rozmiar:	684,1 KB
ID:	35841

  2. #2

    Domyślnie

    Aleś "miodowo" posłodził @krunz tymi pastelami
    Jak na tatromaniaków przystało, jedynka wysuwa się za sprawą emocji pierwszego planu i tego co się w dali dzieje.
    Dwójka i trójka to wytchnienie i miłe zakończenie dnia po tatrzańskiej wyrypie....
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Aleś "miodowo" posłodził @krunz tymi pastelami
    Jak na tatromaniaków przystało, jedynka wysuwa się za sprawą emocji pierwszego planu i tego co się w dali dzieje.
    Dwójka i trójka to wytchnienie i miłe zakończenie dnia po tatrzańskiej wyrypie....
    Dzięki. Pięknie opisane sam bym tego lepiej nie podsumował

  4. #4

    Domyślnie

    O ja... trójka fantastyczna. Dobra kompozycja kolory i kontrast. Bardzo przyjemnie sie oglada.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    O ja... trójka fantastyczna. Dobra kompozycja kolory i kontrast. Bardzo przyjemnie sie oglada.
    Dzięki za dobre słowo.

  6. #6

    Domyślnie

    Pięknie się działo, brawo.

  7. #7

    Domyślnie

    Ogolnie to dla mnie te zdjecia to taka beczka miodu z lyzka dziegciu.
    Najpierw zalety; Gory, dobra powazniej- kadry ok, zdjecia nie sa przeostrzone a jednak pelne detalu. Widac, ze to masz bardzo odbrze opanowane.
    Na pewno 1 najbardziej mi pasuje. Najlepszy kadr i jest power swiatla. Mozn by dzielic wlos na czworo i dywagowac czy "przepalu" ciut nie opanowac, ale tak zeby byl kontrast.
    Ale podsumowujac 1 ma wszystko. Monumentalny gorski kadr i wspaniale swiatlo.
    Fajne tez efekty z dlugim czasem wychodza.

    Rozumiem ze to przez mocny filtr szary robisz, czyli moga byc spore przeklamania kolorow. I tu wlasnie sie zblizamy do problemu tych konkretnych zdjec. Czyli przeslodzonych kolorow. Nie jakos strasznie ale jednak jest imho za slodko.
    Na 2 i 3 jest lukier, ten pomaranczowy na 1 tez jakis taki slodki...

    Czyli mamy soczysty gorski kawal miecha, polany lukrem. Nie pasuje mi takie zestawienie.
    Zawsze z checia odpalam twoje gorskie zdjecia, bo temat bliski sercu.
    Mam nadziej ze nie pojdziesz dalej ta slodko-landrynkowa droga w foto gorskiej. Nie wiem czy to moze troche przez warunki, czy zestaw matryca plus filtr szary takie cos daly, czy moze zla droga w obrobce. Ja bym w kazdym razie wolal gory bez slodkosci.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 09-02-2020 o 22:44
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krop Zobacz posta
    Pięknie się działo, brawo.
    Dzięki

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ogolnie to dla mnie te zdjecia to taka beczka miodu z lyzka dziegciu.
    Najpierw zalety; Gory, dobra powazniej- kadry ok, zdjecia nie sa przeostrzone a jednak pelne detalu. Widac, ze to masz bardzo odbrze opanowane.
    Na pewno 1 najbardziej mi pasuje. Najlepszy kadr i jest power swiatla. Mozn by dzielic wlos na czworo i dywagowac czy "przepalu" ciut nie opanowac, ale tak zeby byl kontrast.
    Ale podsumowujac 1 ma wszystko. Monumentalny gorski kadr i wspaniale swiatlo.
    Fajne tez efekty z dlugim czasem wychodza.

    Rozumiem ze to przez mocny filtr szary robisz, czyli moga byc spore przeklamania kolorow. I tu wlasnie sie zblizamy do problemu tych konkretnych zdjec. Czyli przeslodzonych kolorow. Nie jakos strasznie ale jednak jest imho za slodko.
    Na 2 i 3 jest lukier, ten pomaranczowy na 1 tez jakis taki slodki...

    Czyli mamy soczysty gorski kawal miecha, polany lukrem. Nie pasuje mi takie zestawienie.
    Zawsze z checia odpalam twoje gorskie zdjecia, bo temat bliski sercu.
    Mam nadziej ze nie pojdziesz dalej ta slodko-landrynkowa droga w foto gorskiej. Nie wiem czy to moze troche przez warunki, czy zestaw matryca plus filtr szary takie cos daly, czy moze zla droga w obrobce. Ja bym w kazdym razie wolal gory bez slodkosci.
    Dziękuję za ciekawy wpis. Dziś już naprawdę niewielu ma na to czas i ochotę.
    Mnie osobiście jedynka też najbardziej podchodzi. Wiało wtedy bardzo silnie i warunki zmieniały się dynamicznie. Postanowiłem skorzystać z ND2000 i dzięki temu powstał ten efekt welonu. Tak na marginesie nakręcanie metalowego filtru przy takim wietrze na mrozie - bezcenne
    Kolor faktycznie podciągnięty ale w moim odczuciu bez przegięcia. Przynajmniej na monitorze bo w telefonie wręcz bladawo.
    2 i 3 to to już sam zachód. Zakolorowało niebo na chwilkę. Dosłownie kilka minut.
    W sumie to ja też wolę bardziej surowe zdjęcia gór ale w tym konkretnym przypadku te ciepłe kolory okołozachodowe ładnie mi się komponowały. Poza tym staram się od czasu do czasu coś pozmieniać i nie przywiązywać się do jednego rozwiązania. Mam wręcz przekonanie, że za rzadko to czynię
    Do zobaczyska gdzieś na tatrzańskim szlaku.

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] W Tatrach zachodnich.
    By Raffi in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2019, 07:06
  2. [ Krajobraz ] Jeszcze kilka z Zachodnich.
    By krunz in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-02-2018, 22:44
  3. [ Krajobraz ] Kozice w Tatrach Zachodnich
    By sylwusik2 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-07-2015, 14:29
  4. [ Krajobraz ] Zima w Tatrach Zachodnich
    By fotoMichal in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 19:22
  5. [ Krajobraz ] Granią Tatr Zachodnich....
    By panchoo77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11-10-2009, 07:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •