Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie W srebrzystej krainie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1288_2.JPG
Wyświetleń:	179
Rozmiar:	433,9 KB
ID:	28537

    osiem znaków

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne zdjęcie. Może dałbym trochę więcej dołu, albo przesunął pień drzewa do samego rogu.
    Nikon D500, D810 -N50/1.8, N17-55/2.8, N70-200/4, Samyang 85/1.4, Sigma 500/4.5, YN-565EX
    https://czapajew24.wixsite.com/rafalbieroza --- https://500px.com/czapajew24

  3. #3

  4. #4
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem czemu, ale lepiej mi się patrzy na to jak w pionie odbite. Tak poza tym to świetne.

  5. #5

    Domyślnie

    Kapitalne zdjecie, dalbym troche wiecej dolu.

  6. #6

    Domyślnie

    Są wszystkie potrzebne składniki, ale hitu z tego moim zdaniem nie będzie.

    Jest mianowicie wyraziste, stare, umarłe dawno temu drzewo, są dramatycznie powykręcane konary, są posępne końcówki niczym szpony na rękach starej czarownicy, jest mgła i ponura sina dal, jest atmosfera 'starej szkockiej tragedii', nawet kolory są dobre... Słowem wydawałoby się, że jest wszystko co potrzeba.

    Ale kadr - i kompozycja wyłaniająca się z niego - to chyba nie to.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Są wszystkie potrzebne składniki, ale hitu z tego moim zdaniem nie będzie.

    Jest mianowicie wyraziste, stare, umarłe dawno temu drzewo, są dramatycznie powykręcane konary, są posępne końcówki niczym szpony na rękach starej czarownicy, jest mgła i ponura sina dal, jest atmosfera 'starej szkockiej tragedii', nawet kolory są dobre... Słowem wydawałoby się, że jest wszystko co potrzeba.

    Ale kadr - i kompozycja wyłaniająca się z niego - to chyba nie to.
    Pełna zgoda. Wiedziałem, że czegoś mi brakuje, wracałem kilka razy do tego zdjęcia "trochę" nie rozumiejąc zachwytów nad tym zdjęciem. Nie to, że zdjęcie mi się nie podoba. Podoba mi się, ale może chodzi właśnie o kompozycję a może o obróbkę a może o jedno i drugie? Za pierwszym razem pomyślałem, że to pstryk. Do powrotów skłoniły mnie komentarze Przecież człowiek uczy się całe życie pomyślałem. Zobaczyłem więcej, ale nie na tyle żeby się zachwycić. Tak bym to ujął
    Fuji

  8. #8

    Domyślnie

    Wydaje mi się, iż problem leży w tym, że korona drzewa trochę wizualnie zlewa się z mgłą. Gdyby udało się jakoś podkreślić, że jedno to jedno, a drugie to drugie (nie mam pomysłu czym, na lekkie światło kontrowe w takich warunkach raczej nie ma co liczyć), pewnie byłoby to z pożytkiem dla zdjęcia.

    Jeżeli chodzi o kompozycję, trochę za mało mi kolorowego wprowadzenia u dołu, tam gdzie zaczyna się pień bohatera fotki. Być może warto byłoby pójść na całość i przekrzywić drzewo jeszcze bardziej w prawo, aż do wejścia na przekątną dla kadru 16:9 (mniej pustki po prawej), albo zrobić z tego kwadrat.

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za odwiedziny i poświęcony czas. @2pompony cieszę się, że znów wróciłeś ?

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] w krainie magii...
    By darek_d in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-04-2018, 21:54
  2. [ Krajobraz ] w krainie śniegu cd
    By Lolek67 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-03-2013, 22:47
  3. [ Krajobraz ] W krainie śniegu
    By Lolek67 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 23:22
  4. [ Krajobraz ] Poranek w krainie...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 25-07-2012, 15:53
  5. [ Krajobraz ] 15:30 w Krainie Jezior
    By Kruger in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-08-2011, 22:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •