Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Poranek W Sakrisoy

    Wyspy Lofockie, Norwegia

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1615_PanoramaMin.jpg
Wyświetleń:	191
Rozmiar:	456,9 KB
ID:	28414

    zapraszam

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo chętnie przyjąłem Twoje zaproszenie nigdy tam nie byłem, więc nie wiem czy moja sugestia o delikatnym przekadrowaniu ma sens, ale prawą stronę bym trochę przesunął do momentu aż skończy się grań, zaś lewą stronę zahaczył bym na tej przełęczy pomiędzy dwoma mniejszymi szczytami.
    Praca technicznie bez zastrzeżeń, pozytywnie zazdarszczam miejscówki

  3. #3

    Domyślnie

    fajne. piekne warunki, a miejsce to nawet nie trzeba wspominac

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomekk Zobacz posta
    Bardzo chętnie przyjąłem Twoje zaproszenie nigdy tam nie byłem, więc nie wiem czy moja sugestia o delikatnym przekadrowaniu ma sens, ale prawą stronę bym trochę przesunął do momentu aż skończy się grań, zaś lewą stronę zahaczył bym na tej przełęczy pomiędzy dwoma mniejszymi szczytami.
    Praca technicznie bez zastrzeżeń, pozytywnie zazdarszczam miejscówki
    Tak jak Harb napisał... jedź tam szanowny kolego .... zrób nawet milion fotek, może być w serii. Potem pokarz tu na nikoniarzach jakie piękne są Lofoty...... A my szanowny kolego postaramy się wyprostować Twoje błędne spojrzenie na sztukę fotografii i postaramy się umilić Ci kolejny dzień
    Pozdrawiam.

    Ps.
    Napisałem to bo tam byłem .....

  5. #5

    Domyślnie

    Chce przeprosic troche mnie poniosło , nikomu nie chciałem ublizyc, poprosiłem moderatora o usuniecie tresci, natomiast dla tych co nieczytali , streszczenie sensu mojego postu jest wyzej u kolegi paparapa , PRZEPRASZAM

  6. #6

    Domyślnie

    umknęła mi ta fota - w kadrze bym absolutnie nic nie zmieniał
    Mam przedziwne wrażenie że leci trochę na lewo ale to chyba złudzenie utworzone przez dolną krawędź chmury (?) po lewej stronie - ta między szczytami
    Podoba mi się ta fota

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba, zarówno kompozycja, jak i kolory, które nie są podkręcone tak, że nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

  8. #8

    Domyślnie

    Janie, piękne zdjęcie (jak zawsze) i bardzo Ci dziękuję za usunięcie tego postu.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dranio Zobacz posta
    Bardzo mi się podoba, zarówno kompozycja, jak i kolory, które nie są podkręcone tak, że nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
    Jezeli chodzi o kolory, nie odnosze sie akurat do tej fotografii, to mz. jest to jeden z elementow krajobrazu ktorym mozna podkreslac fotografowany motyw. Krajobraz to nie fotografia dokumentalna, to sposob widzenia swiata oczami fotografa. Oczywiscie musi byc to robione ze smakiem, ostatnio sam mam tendencje do wiekszego nasycania , gdy ma to sens . Koloru nie nalezy sie bac , jednak przesadzony powoduje ze kadr miast zyskiwac traci

  10. #10

    Domyślnie

    Dopiero teraz zajrzałem na forum i naprawdę nie wiem skąd ta burza. Moją wypowiedzią nikogo nie obraziłem, zdjęcia nie krytykowałem, ba bardzo pochwaliłem... A tu takie dziwne wycieczki osobiste o umilaniu mi dnia i moich zdjęciach... Dziwne, nawet bardzo.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Poranek
    By Celeborn in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-09-2015, 20:59
  2. [ Krajobraz ] Poranek
    By robank in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-09-2014, 21:20
  3. [ Krajobraz ] Poranek
    By tmc in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-04-2012, 21:33
  4. [ Przyroda ] Poranek
    By wrzesientomek in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-10-2010, 15:11
  5. [ Krajobraz ] Poranek 1
    By waldek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-12-2009, 19:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •