Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Smoke on the water, fire in the sky ;)

    Zdaję sobie sprawę że przywołując ten tytuł ocieram się o profanację, zwłaszcza że dymu na wodzie tu nie ma za dużo, ale za to był ogień na niebie, to był naprawdę niesamowity wschód słońca... Powoli wybieram i obrabiam zdjęcia, aby nie "zmarnować" materiału... zacznę od najspokojniejszego.

    1

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2018-10-08-wieliszew1.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	1,93 MB
ID:	15227

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjecie mi sie na pewno podoba. Niby jest horyzont niemal pol/pol ale jakos mi to tutaj dobrze gra.
    Fajny mglisty kilmat.

    Jesli to jest to spokojne i poczatkowe, to czekam na te mniej spokojne. Poweru swiatla ikoloru na niebie nigdy dosc.
    Ale spokojnie, obrob powoli, odloz na jakis czas i potem wroc w celu nadania ostatecznego szlifu.
    W kazdym razie zdjecie i twoj wpis rozbudzil moja ciekawosc.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Ta cholerna maniera wyciągania z cieni i dążenia do "naturalnego" koloru trawy mnie coraz bardziej denerwuje
    MAsz wersję gdzie wszystko jest bardziej naturalne ? Kontrastowe ?

  4. #4

    Domyślnie

    Warunki niesamowite. Kolor miazga! Jedynie co mi przeszkadza to nijaki pierwszy plan. Aż tak drastyczne ciachanie dołu niewiele zmieni bo wyjdzie panorama. No i stracisz za dużo wody. Następnym razem montuj się w bagno Dla dobrej foty warto!
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    @krzysztofz24 - dzięki. Tak jak radzisz - pracuję nad tymi zdjęciami powoli, chociaż ciągnie mnie do tego materiału jak już dawno nie ciągnęło Na każdym kolejnym nawet minimalne podbicie saturacji zabija wszelkie niuanse na niebie, więc obróbka ograniczy się do usunięcia zafarbu z kiepskiego filtra, i drobnych korekt. No ale mam podobne kadry, i wciąż wybieram "najmocniejsze".

    @fafniak - mam - późniejsze. Jak teraz patrzę, to dół mogłem zostawić ciemniejszy, i wyglądałoby to naturalniej, ale chciałem osiągnąć taki lekko mglisty wygląd, tez poprzez jednolite światło. Nie będę się sprzeczał, że to najlepsza opcja, ale na pewno nie jest to świadome podążanie za jakąs modą, nawet nie wiedziałem że akurat taka istnieje.

    @sea21 - Nawet nie wiesz ile śmieci ja z tych krzaków usunąłem (cyfrowo) To jest takie miejsce, gdzie chyba wieczorem towarzystwo lubi się spotkać, więc są i butelki, i papiery, plastyki... Mam też zdjęcia tylko z wodą na pierwszym planie. Na tym jednak wydaje mi się że te trawy ładnie zamykają kadr.

  6. #6

    Domyślnie

    Super aura i kadr. Biorę jak jest bez uwag, no może wolałby delikatnie głębsze cienie.

  7. #7

    Domyślnie

    fajne. takie swojskie.... woda, plasko, cuda-wianki na niebie...

  8. #8

    Domyślnie

    bardzo przyjemny kolor, pełna zgoda co do zamknięcia dołu kadru - linia brzegu ładnie wprowadza

  9. #9

    Domyślnie

    6 minut później. 10 minut przed wschodem. Tym razem ciemniej. Nie miałem tam za dużego pola manewru jeśli chodzi o kadrowanie, ale starałem się przemieszczać

    2

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2018-10-09-wieliszew2.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	1,49 MB
ID:	15285


  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Smoke one the water
    By Greg77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 02-01-2011, 21:00
  2. [ Makro ] Fire !! Fire !!! Everybody evacuate !!!!
    By judith_manson in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 22:34
  3. Smoke
    By Averne in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2010, 11:17
  4. Smoke...
    By mateo912 in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-05-2009, 23:47
  5. [ Portret ] Smoke ...
    By Czarodziej in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-03-2009, 20:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •