Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Sgorr Tuath

  1. #1

    Domyślnie Sgorr Tuath

    Hej, poniżej przedstawiam zdjęcia z wycieczki na północno-zachodnie wybrzeże Szkocji i wejścia na górę Sgorr Tuath. Góra nie jest wysoka, ale za to z jej wierzchołka rozpościera się jedna z piękniejszych panoram północnych Highlandów.

    01
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC8290-1-copy.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	757,7 KB
ID:	8393

    02
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC8299-1-copy-7.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	1,54 MB
ID:	8394

    03
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC8327-5-copy.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	1,33 MB
ID:	8395


    Cały opis wycieczki opisalem dodatkowo na swoim blogu. Zapraszam
    G.

  2. #2

    Domyślnie

    Widać że nie przekoloryzowałeś tych ujęć i są bardzo naturalne jak z kliszy
    Fajna przestrzeń z nich bije, choć warunki pogodowe raczej nie spektakularne, to całość wyszła ciekawie.
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    fajne. ladne swiatlo, bardzo starannie poukladane kadry. jak dla mnie za malo cieni, ale ja starej daty jestem, lubie slajdowy wyglad

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2017
    Miasto
    Kraina deszczowcow
    Posty
    88

    Domyślnie

    Rozpoznaje dwa "byczki" na drugim planie - Stadh Polaidh i Suilven. Moze swiatlo nie jest idealne ale jak juz takie sie pojawi to jest petarda.

  5. #5

    Domyślnie

    Podobają mi się te kadry, a obróbką nie zniszczone
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #6

    Domyślnie

    Znane mi tereny Jedynka jak dla mnie świetna, lubię to zestawienie kolorystyczne.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #7

    Domyślnie

    Nigdy nie byłem w Szkocji, ale Twoje zdjęcia pokazują ją taką jaką znam z opowieści.
    Pierwsze rewelacyjne zarówno pod względem kadru jak i światła.
    Drugie trochę odstaje, ale na światło wpływu raczej nie miałeś. Trochę odciąga wzrok jasna część skały z prawej na pierwszym planie. Jest ucięta i trochę irytuje. Może lepiej by było dać więcej prawej strony kosztem lewej???
    Trzecie mogło być najlepsze, ze względu na ciekawy pierwszy plan, ale znowu światło nawaliło . Do tego ta skała na środku u dołu wyrasta z krawędzi kadru. Może masz wersję z jej podstawą kosztem nieba???

    Na blogu też kilka ciekawych zdjęć zobaczyłem .

  8. #8

    Domyślnie

    Piękną przestrzeń udało Ci się stworzyć. Bardzo, bardzo przyjemne foty. Fajna jest ta naturalność, jednak ciekawiło by mnie jak by wyglądały "fajnie" podkręcone Kurde nooo... szkoda, że nie można mieć wszystkiego
    Fuji

  9. #9

    Domyślnie

    Wybitne miejscówki. Zdjęcia bardzo ok. 3jka to fajny materiał pod kwadrat .

  10. #10

    Domyślnie

    Dziekuje za Wasze komentarze i uwagi. Podczas tej wycieczki wykonalem cala mase zdjec i roznych wariacji kompozycyjnych, z ktorych wybralem najciekawsze moim zdaniem. Staralem sie zachowac naturalna kolorystyke, nawet jesli jest ona jest dosc stonowana. Warunki pogodowe sprawialy, ze powietrze bylo cieple a parujaca woda z jezior i bagnisk tworzyly delikatna mgielke i przejrzystosc byla daleka od doskonalosci. I taki charakter tez chcialem oddac w tych zdjeciach, czegos tajemniczego, niedopowiedzianego. Mocna edycja moglaby zaklocic ten klimat. Zawsze tez staram sie znalezc najciekawsza kompozycje zdjecia i jest ona wynikiem balansu pomiedzy wartosciami estetycznymi zdjecia a zdrowym rozsadkiem, jeszcze jeden krok blizej krawdzi by zlapac troche wiecej dolu moglbym przyplacic swoim zyciem
    pzdr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •