Close

Strona 19 z 23 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 225

Wątek: rude jesiennie.

  1. #181

    Domyślnie

    @MR co tu dużo mówić... Twoje zdjęcia są tak powtarzalnie dobre, że trzebaby kopiować zachwyty Będę się wybierał do schroniska na kolejne zdjęcia, pewnie będziesz mnie inspirować

  2. #182

    Domyślnie

    @madebyzosiek zawsze coś się znajdzie do ponarzekania

    tymczasem nowości

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AI7A9018m.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	606,6 KB
ID:	5735
    59. Smok w śnieżnym raju !

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AI7A9038for.jpg
Wyświetleń:	223
Rozmiar:	415,7 KB
ID:	5736
    60. Shot, Team Six Operator w akcji Pamiętacie tego różnookiego borderka ? okazało się, że chłopak jest wyjątkowy bo choruję na bardzo, bardzo rzadką chorobę, dysplazję oczu. Przez to oczy są nadwrażliwe na światło słoneczne. Konieczne było zakupienie specjalistycznych okularów, które pomagają w 100%. Przy tym wygląda odjazdowo
    Ostatnio edytowane przez MR ; 03-03-2018 o 22:31

  3. #183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    Przy tym wygląda odjazdowo
    Bardzo.
    Nie protestuje?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #184

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Bardzo.
    Nie protestuje?
    @OjTam niet, Borderki to na tyle kumate psy, że szybko skumał się, że to mu pomaga i teraz lubi w tym biegać gdy jest ostre światło, np. w śniegu.
    Ostatnio edytowane przez MR ; 03-03-2018 o 23:05

  5. #185

    Domyślnie

    To fajnie fajnie. Wrzucaj więcej jak będziesz mógł.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #186

    Domyślnie

    @OjTam pewnie będzie się często u mnie pojawiał

    dorzucam jeszcze trzeciego muszkietera z tego wypadu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AI7A9027for.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	406,4 KB
ID:	5766
    61. Beware of black wolves Enox, owczarek niemecki użytkowy. W życiu domowym najłagodniejszy misiek, ale jak zobaczy rękaw i pozoranta to nie ma wybacz.

  7. #187

    Domyślnie

    @MR ależ fajne te dwa ostatnie! Leżysz na śniegu? Z jakiego to szkła? Ja taką fotę zrobiłem w sierpniu, to nie marzłem, była z 50, nawet trafiła na ulotkę 1% dla schroniska
    Powiem Ci, że jesteś dla mnie inspiracją... Gdybym tylko miał więcej czasu... Ale z pewnością będę Twoje wizje odtwarzał na ile potrafię, w schronisku. Na Twoich zdjęciach, poza świetnym warsztatem i obróbką, widać doskonały kontakt z czterołapami. One Cię lubią i świetnie współpracują na tych zdjęciach, a każdy kto robił zdjęcia "obcym" psom wie, że to nie jest łatwa sprawa Świetne, tak jak mówiłem - dla mnie źródło inspiracji

  8. #188
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Jeśli exif nie kłamie to EF28mm f/1.8 USM

    A co do zdjęć to nie będe oryginalny - super

    A jak już tu pospamowałem czy ktoś z Was miał okazje robić psiakowe foty 20 1.8? I to już nie wazne w jakim systemie, chociaz mile widziane doświadczenie na fulfrejmie

  9. #189

    Domyślnie

    @madebyzosiek obiektyw to canon 28/1,8. W śniegu ? w zasadzie to pod śniegiem wykopałem dziurę tak z 20 cm pod śniegiem i z tamtąd robiłem fotki. Z uwagi, że modele były bardzo blisko obiektywu to nie chciałem, żeby coś im się stało. Dodatkowo zależało mi na maksymalnie niskiej, przerysowanej perspektywie. Takie fotki sporo wymagają, jeszcze nie czuję się w tym pewnie.
    Co bym nie mówił, to takie słowa jak Twoje są jak miód na serce Mega miło to się czyta i mobilizuje do dalszej roboty! Co więcej, strasznie ciesze się, że to zauważasz kontakt, zależy mi aby to pokazać zawsze. Grunt to chyba nie bać się i być jasno przekazywać swoje intencje- psy łatwo wychwytują jak robimy je w balona. Trzymam kciuki za schroniskowe fotki, czekam na rezultaty. Ja niestety nie mam okazji współpracować z żadnym trójmiejskim. Za dużo papierologii wymagają :/
    @Dex dzięki! nie miałem okazji aż tak szeroko robić fotek. Wydaje mi się, że to za szeroko i będzie dobre tylko na kilka okazji, bardziej do szerokich zdjęć. Pies nie będzie zrelaksowany jak będzie mu się robiło zdjęcie z 10 cm od pyska, a to będzie od razu widać. Wg mnie, minimum to 24,28 mm. Przy 28 mm muszę sporo napracować się, żeby podejść do psa i żeby to wyglądało 'naturalnie'

  10. #190

    Domyślnie

    @MR ja nie współpracuję papierkologicznie jakby co Ot przyjechałem z aparatem, zabrałem cztery psy na spacer, połaziłem bo wybiegach i dałem im zdjęcia. Świetnie się pracuje z psami schroniskowymi, bo one są mega radosne.
    A Twoje fotografie się świetnie ogląda... Masz bardzo fajne pomysły, o całej reszcie pisałem wyżej - dla mnie jest to doskonała robota pod każdym względem. Z pewnością z nastaniem wiosny coś podziałam w schronisku, efektami chętnie się podzielę w psim wątku

Strona 19 z 23 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Rude Rudawy...
    By Mruk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 08:59
  2. [ Przyroda ] Rude kity
    By max_m in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-10-2010, 19:31
  3. [ Przyroda ] Rude
    By mpwt in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-04-2009, 21:43
  4. [ Przyroda ] Małe rude ;)
    By TJD in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2007, 00:38
  5. [ Przyroda ] Małe, rude...
    By AMILAMIJA in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-11-2006, 13:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •