Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    aa faktycznie szacun za pamięć, że zapamiętałeś nazwę (lokalizację) wiatraka na jakimś zadupiu w Anglii

  2. #12

    Domyślnie

    Robiłem właśnie backup katalogu z tego pleneru i zauważyłem, że zapomniałem o jeszcze jednym kadrze który miałem zamiar pokazać.
    Przy okazji wypróbowałem nowy profil kolorystyczny aparatu, więc "koncepcyjnie" nieco się różni od poprzednich.

    6.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0104.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	1,39 MB
ID:	3917

    lepiej kliknąć po natywną rozdzielczość (1600px)

  3. #13

    Domyślnie

    Za dużo się tym nowym profilem bawiłem i nadpisałem przypadkowo wersje przeznaczoną do publikacji, którą w pospiechu przed wyjściem do pracy wrzuciłem - przepraszam za zamieszanie, poniżej na szybko odtworzona wersja, którą chciałem pokazać
    Powyższy obraz wstydu powisi jakiś czas jako dowód mojego niedbalstwa po czym go usunę. Jeszcze raz sorry.


    6a
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0104-Edit.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	1,53 MB
ID:	3922

  4. #14

    Domyślnie

    Całość ładnie pokazana, mimo braku wiejskiej drogi jest naprawdę fajnie!
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  5. #15

    Domyślnie

    dzięki Rafał, miło to usłyszeć od ciebie

  6. #16

    Domyślnie

    Osobiście proporcje 16:9 mi tu nie pasują. Chyba standard małoobrazkowy, by się tu lepiej sprawdził. Ładnie obrobione kolorystycznie zdjęcia, fajne czas i miejsce, ale kadry nie za bardzo (jak już wspomniałem), a najbardziej 6 "nie leży", straszna w niej ciasnota (zakręt drogi ucięty w pół, drzewo ma za mało przestrzeni życiowej)

  7. #17

    Domyślnie

    dzięki @rotor za konstruktywny wpis - twoja opinia o ile jest bardzo trafna, o tyle nie stanowi dla minie zaskoczenia - proporcje obrazka są zamierzone i świadomie zastosowane. Kadruję ciasno, bo mówiąc wprost lubię i doceniam detal, malutkie smaczki stanowiące o bogactwie i charakterze sceny. Czy przy okazji poświęcam formę? Pewnie tak, a jako że publikuje w zasadzie tylko online (swoich i znajomych ścian nie liczę ) to takie proporcje znajdują swoje uzasadnienie.
    Czy słusznie? Absolutnie nie wiem... ale doceniam, że dostrzegasz i zwracasz uwagę. Od ciebie właśnie się dowiedziałem, że nie słusznie - to cenna informacja. Dzięki

    pozdrawiam

  8. #18

    Domyślnie

    @-zahir-
    To jest tylko moja skromna opinia, jeśli Ty tak czujesz i taki masz styl, to nie zmieniaj go, bo i tak wszystkich nie zadowolisz
    Ale ciekawy jestem, jak potraktujesz następne prace. Pozdrawiam również

  9. #19

    Domyślnie

    Najbardzoej podoba mi się to. że pokazałes miejsce ofotografowane do bólu z innej perspektywy... jakosciowo i technicznie bez zarzutu.... Kadrowanie(zawsze to będę powtarzał) kwestija gustu.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  10. #20

    Domyślnie

    Jakiś mondry ludek kiedyś powiedział, że nieroztropnym jest ten, kto robi jedno-dwa zdjęcie fajnemu motywowi i idzie dalej, miast wyczerpać temat do bólu, bo drugi raz okazja może się nie trafić

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Zimno, zimno, zimno .... i życzenia
    By MK_2 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-12-2010, 23:29
  2. [ Architektura ] ul. Wiejska po holendersku
    By akustyk in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-12-2009, 12:40
  3. [ Krajobraz ] Wiejska droga
    By urbik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 06-02-2009, 23:25
  4. [ Krajobraz ] Wiejska droga
    By wojtek6308 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 18-01-2009, 20:38
  5. [ Architektura ] Architektura wiejska ;)
    By Marcin Stawiarz in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-10-2008, 01:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •