Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: AirPower2016

  1. #1

    Domyślnie AirPower2016

    Jak zwykle zdjęcia trochę już zwietrzały, bo pokazy z zeszłego roku, ale impreza warta wspomnienia.

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.

  2. #2

    Domyślnie

    Nigdy nie byłem na tej imprezie, warto się wybrać na same pokazy dynamiczne?


    Wyróźniłbym 1 za kadr - tutaj szkoda drugiego planu, który psuje zdjęcie, ale wiem, że innej możliwości nie było.
    6 ciekawa - jedynie ciaśniej bym skadrował.
    7 bardzo fajna, dobra kompozycyjnie.
    10 i 11 przyciąłbym mocniej jeśli jakość na to pozwala.

  3. #3

    Domyślnie

    Moim zdaniem na tą imprezę warto jechać dla każdego aspektu, dynamika, statyka, atmosfera, góry w tle pokazów, podejście organizatorów. Co do tego ostatniego to impreza była tak zorganizowana że jak coś wypadało z programu, to mieli coś w zamian i pokazy toczyły się dalej, a wszystko co do minuty według planu. Co do samego sprzętu, to latało bardzo dużo, od warbird-ów po przez szwedzką myśl techniczną z lat 70-80 po wszystko nowe co lata w europie czyli jurki, rafałki tip. Oczywiście grupy akrobacyjne które latają na większości pokazów włochów, francuzów, szwajcarów na pilatusach itp. Polecam zajrzeć na mój fp na facebook-u gdzie jest ponad 100 fotek i można zobaczyć co lata . Co do fotek to niestety w większości przypadków ciaśniejsze kadrowanie to sypiąca się jakość. A jeśli chodzi o tło, to cały czar pokazów, że tła nie da się wybrać.

  4. #4

    Domyślnie

    Tło faktycznie rewelacja. Taki mały Axalp
    Dla mnie najlepsza 14, 11 i 2.

  5. #5

    Domyślnie

    Jedno w tych (i nie tylko w tych) pokazach bym zmienił - porę pokazów. Gdyby tak przesunąć żeby zaczynały się 2-3h później i kończyły o zachodzie, to dopiero byłaby bajka.
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  6. #6

    Domyślnie

    To ja właśnie bym dał wcześniejszą porę, bo jest duża wilgoć i jakie oderwania

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za obszerne info, mam nadzieję, że wybiorę się w przyszłości.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petit Zobacz posta
    To ja właśnie bym dał wcześniejszą porę, bo jest duża wilgoć i jakie oderwania
    No rok temu były na początku imprezy fajne oderwania ale nie były jakoś specjalnie widowiskowe na samych zdjęciach.
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •