Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ciążowe

  1. #1

    Domyślnie Ciążowe

    Wrzucam do oceny kilka kadrów z sesji ciążowej, jaką wykonałem dla przyjaciółki na pamiątkę
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  2. #2

    Domyślnie

    Jakoś specjalnie nowatorskie to fotki nie są, ale z pewnością zacna pamiątka rodzinna.
    Tutaj jest... podpis

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Jakoś specjalnie nowatorskie to fotki nie są, ale z pewnością zacna pamiątka rodzinna.
    Nie aspirowałem do miana nowatorskich lub jakiś przełomowych
    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarecky83 Zobacz posta
    Nie aspirowałem do miana nowatorskich lub jakiś przełomowych
    i dobrze, bo moglbys jeszcze spaprac sprawe nie ma -moim zdaniem- nic gorszego niz mocno przekombinowane fotki z tak wyjatkowej sesji. A te sa przyjemna pamiatka. Nie sa idealne, cos zawsze mozna by znalezc, ale wkleilabym je do albumu bez cienia wstydu.

    ...tapatalk...

  5. #5

    Domyślnie

    7 oraz ósemka mi się podobają i z pewnością będzie, to dobre wspomnienie w przyszłości dla nowej matki.

  6. #6

    Domyślnie

    moim zdaniem ciążowe sesje są super, ale do archiwum rodzinnego. Nie wszystkie zdjęcia powinny być udostępniane. Nie mówię konkretnie o tych tutaj, bo te są całkiem fajne i nie pokazują za dużo

  7. #7

    Domyślnie

    Naprawdę smaczne zdjęcia, jeśli mogę tak to ująć ). Fajnie stonowane, spokojne. Zwłaszcza ósme mnie urzekło.

Podobne wątki

  1. Pierwsza ciąża
    By uszczelka in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-05-2012, 11:45
  2. ciąża plus motur
    By pank in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17-08-2011, 21:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •