Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Pani psycholog

  1. #1

    Domyślnie Pani psycholog

    Wrzucam do oceny 3 zdjęcia z sesji dla pani psycholog, fotki mają znaleźć się na jej stronie internetowej. Jak myślicie, które najbardziej się nadaje?
    1.
    2.
    3.
    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  2. #2

    Domyślnie

    Moim zdaniem tylko jedynka.
    Na dwójce ta poza z trochę takim zadartym nosem nie pasuje.
    Trzeciego zdjęcia można się z kolei przestraszyć jak patrzy tym swoim psychologicznym okiem blisko na ciebie.

    Na pierwszym wygląda i naturalnie, i nie agresywnie jak na trójce, bardziej przyjaźnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Najbardziej podoba mi się zdjęcie nr. 3 - najwięcej charakteru.
    Nr 2 - nijakie, kolory do mnie nie przemawiają, ułożenie głowy i ten fotel (?) z tyłu powodują ciężki dół i trochę się zlewają w plamę.
    Nr 1 - Pani psycholog źle wyszła moim zdaniem - coś nie tak z mimiką twarzy.

    A teraz od strony użyteczności.
    Zdjęcia psychologa, na stronę Internetową ( zakładam, że reklamującą usługi ) w czerni i bieli? Od samego patrzenia depresji można dostać.
    Zdjęcie nr. 3 ma jakiś charakter, ale chyba nie do końca taki jaki pasuje na stronę internetową...
    d70s + N18-70 + N55-200

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    Najbardziej podoba mi się zdjęcie nr. 3 - najwięcej charakteru.
    Nr 2 - nijakie, kolory do mnie nie przemawiają, ułożenie głowy i ten fotel (?) z tyłu powodują ciężki dół i trochę się zlewają w plamę.
    Nr 1 - Pani psycholog źle wyszła moim zdaniem - coś nie tak z mimiką twarzy.

    A teraz od strony użyteczności.
    Zdjęcia psychologa, na stronę Internetową ( zakładam, że reklamującą usługi ) w czerni i bieli? Od samego patrzenia depresji można dostać.
    Zdjęcie nr. 3 ma jakiś charakter, ale chyba nie do końca taki jaki pasuje na stronę internetową...
    w kolorze też mam 3
    Rozumiem, że jako portret ok, jako na stronę nie do końca?
    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  5. #5

    Domyślnie

    Mi najbardziej podchodzi 3..
    Na 1 dziwnie trochę ta mimika twarzy wygląda, taki uśmiech wymieszany z grymasem.

  6. #6

    Domyślnie

    to jeszcze 3 w kolorze:


    Z6II, Z6, D750; N24-70/2.8ed; N35 1.8S, N50 1.8S, N58 1.4, S135 1.8, S150-600C

  7. #7

    Domyślnie

    1 w kolorze byłaby najbardziej neutralna i zawodowa.
    3 jest kokieteryjna - tak, podszedłbym do takiej pani psycholog by sobie choć porozmawiac i na żywo zobaczyć wiec na strone zawodową nie bardzo.
    2 ma zadecie
    Ostatnio edytowane przez jurkarol ; 04-11-2016 o 12:48

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie się światło podoba. Kolor skóry jest jakiś taki pomarańczowo-żółty. Kadry jakieś takie ciasne, mocno cięte, aż się proszą aby uwolnić z nich taką ładną kobietę

  9. #9

    Domyślnie

    Dla mnie 1. Najbardziej neutralne. Chociaż wolałbym trochę więcej entuzjazmu w minie pani psycholog. Wolałbym iść do kogoś, kto wygląda bardziej przyjacielsko.
    pozdrawiam, IT

  10. #10

    Domyślnie

    Dla mnie ta pani ma jakiś taki groźny wyraz twarzy... bardzo sztuczny grymas.
    Może spróbuj zrobić jej bardziej naturalne zdjęcie (niekoniecznie w studio).
    Mom zdaniem psycholog powienien budzić zaufanie a np. mnie jej wyraz twarzy odstrasza
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Psycholog pola walki.
    By nurkiewicz in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-07-2015, 11:05
  2. [ Portret ] [qualin] Pani psycholog
    By qualin in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 27-10-2012, 15:38
  3. [ Portret ] Psycholog , psychoterapeuta , pisarz ...
    By Czarodziej in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-02-2012, 01:48
  4. [ Portret ] Pani Y.
    By wpkx in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-08-2011, 20:13
  5. [ Portret ] Pani Ma i Pani Ka
    By LOGODTP in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 17:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •